Masakra na parkingu! Te samochody zostały kompletnie zdezelowane. Nie będziesz w stanie ich rozpoznać! [WIDEO]

Masakra na parkingu! Te samochody zostały kompletnie zdezelowane. Nie będziesz w stanie ich rozpoznać! [WIDEO]

Podaj dalej

Mrożący krew w żyłach film pojawił się na Twitterze, pokazując dachy kilku samochodów po tym, jak parking był sceną prawdziwej masakry. Wszystko wydarzyło się w Arabii Saudyjskiej, a BMW czy Porsche, które brały udział w incydencie, są niemal nie do rozpoznania. 

parking-wypadek-zdezelowane-porsche-bmw-2

Parking sceną masakry

W materiałach filmowych widzimy samochody, które uczestniczyły w katastrofie. Parking zawalił się wprost na stojące na nim samochody. Jednym z nich wydaje się być BMW E63 Serii 6, a samochód jest spłaszczony jak kanapka z majonezem. Dach dostał się wręcz do wnętrza pojazdu.

Na tym samym filmie widzimy dwa SUV-y Porsche, których zdeformowane maski wciąż pokrywa gruz. Siła uderzenia była tak duża, że modele są właściwie nie do rozpoznania. Ten parking musiał ważyć swoje! 

Gruz wchodzący przez szyberdach przedostał się nawet do tego, co kiedyś było kabiną. Jeden z SUV-ów Porsche ma na tylnej klapie plakietkę, po której możemy rozpoznać, że jest to Cayenne. Ale ten drugi? Cóż… To pozostanie chyba zagadką. 

Który jest który?

Inne pojazdy, które najprawdopodobniej znalazły się bliżej epicentrum wypadku, są prawie całkowicie nie do rozpoznania. Zawieszenie jest w nich tylko historią, koła i dachy również. 

parking-masakra-1

Choć materiały z tego incydentu pojawiły się w Internecie dopiero teraz, doszło od niego w październiku w Arabii Saudyjskiej. 

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Przyczyna zawalenia się budynku jest wciąż nieznana. Według GDN Online, inżynier Abdullah Abu Habla, który w tym czasie schodził po parkingowych schodach, nie ucierpiał w wypadku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News