Tańsze paliwo na wakacje! Jednorazowy dodatek dostępny dla wszystkich Polaków

Tańsze paliwo na wakacje! Jednorazowy dodatek dostępny dla wszystkich Polaków

paliwo paliwa rodzaj syntetyczne hybryda spalinowy silnik zakaz

Podaj dalej

Choć paliwo w ostatnich tygodniach nie jest już tak drogie jak przed rokiem, wielu kierowców wciąż odczuwa drożyznę – mimo wszystko – obecną przy dystrybutorach. Wkrótce rozpocznie się okres wakacyjny, a to jak zwykle oznaczać będzie wzmożony ruch na drogach. Większy popyt na benzynę i diesel będzie z pewnością oznaczał podwyżkę cen paliw, jednak można będzie się przed nią uchronić. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. 

Wakacyjny bon na paliwo – TUTAJ

Od poniedziałku tak będziemy tankować paliwo
fot. freepik.com – Rawf8.com

Drogie paliwo na wakacje to klasyk, który miał miejsce jeszcze na długo przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie, czy koronawirusem. Większy popyt na benzynę i diesel tradycyjnie oznacza podwyższenie cen przy dystrybutorach. 

Wielu kierowców w okresie wakacyjnym wsiądzie do swoich samochodów aby pojechać na wymarzony urlop. To czas w roku, w którym wyłączamy telefony służbowe i staramy się nie przejmować otaczającą nas rzeczywistością. Z tego względu warto zadbać też o to, aby obniżyć rachunki za paliwo, a zaoszczędzone pieniądze wydać np. na kolację w restauracji. Wszystko to zrobicie z tym jednorazowym bonem dostępnym wciąż dla wszystkich Polaków. Ze szczegółami zapoznacie się TUTAJ. 

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać bon paliwowy do wydania na stacjach Orlen w całym kraju należy kupić uwzględnione w promocji opony. W zależności od rozmiaru waszych felg otrzymacie dodatek w wysokości 60 lub 120 złotych do wydania na stacjach benzynowych w całej Polsce. 

paliwo paliwa rodzaj syntetyczne hybryda spalinowy silnik zakaz
fot. freepik.com – milachka

Oszczędzaj dłużej

To jednak nie koniec korzyści płynących z promocji. Wybierając opony renomowanego producenta jakim jest Michelin, zapewniacie sobie więcej oszczędności w całym okresie życia opony. Przede wszystkim pozwolą one zmniejszyć zużycie paliwa waszych samochodów, ale także lepiej zadbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. 

Francuscy inżynierowie opracowali bowiem pionierską technologię, dzięki której opona zachowuje swoje właściwości od pierwszego do ostatniego kilometra jej życia. Razem ze zużyciem opony, rowki bieżnika odpowiednio się rozszerzają, aby opona mogła m. in. w takim samym stopniu odprowadzać wodę zarówno jej pierwszego dnia pracy, jak i ostatniego. 

Bon na paliwo o wartości 60 lub 120 złotych będzie można odebrać do końca wakacji. A dla wielu kierowców będzie to oznaczać nawet pół baku za darmo. Z takim bonem bez większych problemów obniżmy cenę za litr benzyny czy oleju napędowego poniżej 5 zł/litr. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News