Takiej promocji w sklepach LIDL jeszcze nie było! Nowy samochód w abonamencie za 1000 zł [ZDJĘCIA]

Takiej promocji w sklepach LIDL jeszcze nie było! Nowy samochód w abonamencie za 1000 zł [ZDJĘCIA]

lidl-nowy-elektryk-promocja

Podaj dalej

A to dopiero niespodzianka! Lidl wprowadza do swojej oferty miejskie samochody, które klienci będą mogli kupować w abonamencie za jedyne 1000 zł miesięcznie. Dedykowana oferta na samochód Elaris Finn, zeroemisyjny subkompakt do miasta, to będzie prawdziwy hit. 

LIDL znów trafia w 10!

elaris finn samochód w promocji lidla
Leasing4me.de

Lidl stawia na samochody elektryczne. Niemiecki gigant rozpoczyna sprzedaż w swojej ojczyźnie, gdzie grupa specjalizująca się w dystrybucji na dużą skalę korzysta ze swojego portalu internetowego. Dzięki temu zaoferują swoim klientom możliwość wykupienia abonamentu na samochód elektryczny Elaris Finn produkowany przez niemiecką firmę z chińskimi komponentami. 

Pomysł jest bardzo prosty. Wystarczy, że połączysz się ze swoim kontem Lidl Plus, klikasz przycisk przekierowujący do portalu wypożyczalni Like2Drive i rezerwujesz samochód. Jak wspomnieliśmy, to Elaris Finn dostępny w ramach subskrypcji za 1300 zł. Jednakże, dla klientów Lidla, będzie dostępny za jedyne 1000 zł. 

Wcześniej był Nissan

samochód elektryczny z promocji lidla elaris finn
fot. www.leasing4me.de

To nie pierwszy raz, kiedy firma próbuje swoich sił w samochodach elektrycznych. W 2021 roku, również w Niemczech, Lidl zaoferował serię przecenionych Nissanów Leaf. Samochody wyprzedały się w mgnieniu oka. 

Nawet w tym przypadku kuszące było to, że aby go mieć, wystarczyło zapłacić miesięczną opłatę 1300 zł, zamiast 1600 zł i można było rozpocząć jazdę japońskim sedanem bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów za naprawy czy ubezpieczenie. 

Duży zasięg i przyzwoite osiągi

samochód elektrycznyz lidla w abonamencie fin bok

Wracając jednak do obecnej promocji. Elaris Finn to dwudrzwiowy model o długości 2,8 metra, wyposażony w akumulator o pojemności 32 kWh. Zasila on silnik elektryczny o mocy 48 KM. Zaproponowany na rynku jako alternatywa dla smarta EQ fortwo, osiąga prędkość maksymalną 115 km/h i obiecuje zasięg około 300 km. 

Samochód w wynajmowanej wersji posiada reflektory LED, system nawigacji satelitarnej, klimatyzację i tempomat. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News