Ta ślicznotka zaliczyła zabawną (i kosztowną) wpadkę. Takiego numeru jeszcze nie widziałeś!

Ta ślicznotka zaliczyła zabawną (i kosztowną) wpadkę. Takiego numeru jeszcze nie widziałeś!

Podaj dalej

Przykro nam to pisać, ale niestety takie są fakty – na tym świecie nie brakuje głupców. Niewielu jednak dokonało czegoś tak głupiego, jak ta ślicznotka. Kobieta pozowała do zdjęcia, a wszystko skończyło się bardzo źle. 

Ślicznotka była rozmarzona

ślicznotka-rolls-royce-wpadka

Elegancko ubrana kobieta zapewne chciała zrobić sobie zdjęcie przy pięknym Rolls-Royce. A może tylko rozmawiała przez telefon i po prostu się zagapiła?

Tak czy owak, postawiła swój kubek z kawą na masce luksusowego sedana. Jak widzimy na poniższym filmie, samochód jest zamknięty. Niestety, jej kawa spadła prosto na dół razem ze znaczkiem Spirit of Ecstasy.

Kawa z całą pewnością będzie miała negatywny wpływ na elementy wnętrza. Jesteśmy jednak przekonani, że Rolls-Royce na pewno pomyślał o sposobie rozwiązania tego problemu…

A co jeśli cały film jest jedną wielką ustawką? Wcale by nas to nie zdziwiło, biorąc pod uwagę to, co ludzie potrafią zrobić dla rozgłosu w mediach społecznościowych. Tak czy owak, sytuacja była całkiem zabawna i idziemy o zakład, że nie spodziewaliście się zobaczyć, jak Rolls pożera czyjąś kawę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News