"Kochanie, znowu dachowałam!" Komiczne nagranie z wypadku. Jej wyraz twarzy mówi wszystko

"Kochanie, znowu dachowałam!" Komiczne nagranie z wypadku. Jej wyraz twarzy mówi wszystko

Podaj dalej

Kobiety często spotykają się z mnóstwem żartów i niepochlebnych opinii na temat ich umiejętności prowadzenia pojazdów. Nie chcemy się jednak w to zagłębiać, gdyż jest to zupełnie bezcelowy temat do dyskusji. Jednakże, ta kobieta zachowała niesamowity wręcz spokój jak na takie mocne dachowanie.

Kobieta poker face

kobieta-dachowanie

Pani z zamieszczonego poniżej filmu przewraca się w swoim samochodzie z dość dużą prędkością. Przy tym wszystkim właściwie nie mruga, a jej mięśnie twarzy zachowują niezwykły wręcz spokój. Szczerze, nigdy nie widzieliśmy tak spokojnej reakcji na – co by nie mówić – dosyć poważny wypadek. 

Spodziewamy się, że kobieta jechała na zniszczonych oponach. Gdy zbliżała się do łuku w lewo, samochód ślizgał się nieco poza powierzchnią drogi. Kobieta następnie straciła kontrolę nad swoim samochodem i zjechała na sąsiedni pas. Następny na jej drodze był już duży rów, który musiał doprowadzić do wywrotki. 

Znowu to dachowanie…

Na szczęście pani miała zapięta pasy i przez cały czas trwania wypadku wyglądała na bezpieczną. Choć wyraz jej twarzy, gdy wyłącza silnik, nie jest wyrazem ulgi, a raczej frustracji…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News