Szybko poszło! Pierwsze BMW M3 G80 rozbite. Chciał być królem driftu, zgubił go ten system? [WIDEO]

Szybko poszło! Pierwsze BMW M3 G80 rozbite. Chciał być królem driftu, zgubił go ten system? [WIDEO]

bmw-m3-competition-2021-rozbite

Podaj dalej

Premiera najnowszego M3 i M4 nie przypominała niczego, co widzieliśmy wcześniej w BMW. W ciągu kilku dni internet został wypełniony wszelkiego rodzaju treściami, jakie tylko jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Niecały tydzień później pojawili się pierwsi klienci. Dziś z kolei mamy coś, co jest z dużą dozą prawdopodobieństwa pierwszym dzwonem w wykonaniu najnowszego BMW M3. 

BMW rozbite

first-2021-bmw-m3-competition-has-already-been-wrecked_1

Wypadki BMW to swego rodzaju tradycja, zwłaszcza gdy mowa o modelach M z napędem na tylną oś. Kiedyś zdarzało się to w przypadku M5, było również popularne w erach E90 i F80 (dwa ostatnie modele M3). Ale teraz mamy pierwszy skasowany model z roku 2021. 

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na rosyjskim fanpage z oznaczeniami z Chorwacji pojawił się pierwszy film z wypadkiem BMW. Uszkodzenia są na tyle poważne, że do ich naprawy trzeba będzie prawdziwego artysty. Cóż, to najpotężniejsze M3 w historii, więc takich akcji będzie z pewnością więcej. 

Nowy sedan łatwiejszy w prowadzeniu?

bmw

Sportowy sedan ostatniej generacji był dość… zaskakujący. Turbodoładowanie wzrastało nagle i nieoczekiwanie, przez co BMW próbowało w każdej chwili zepchnąć cię z drogi. Z tego co wiemy, nowe BMW M3 z 2021 roku nie jest takie. Jego prowadzenie jest dużo bardziej przewidywalne. 

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Ma jednak system, który daje punkty za to, jak dobre są twoje drifty. To uzależnia i wydaje się, że nie ma sposobu, aby powstrzymać ludzi przed używaniem go na publicznych drogach. W związku z tym, tego typu dzwony, to dopiero początek. 

Nowe BMW M3 może i jest paskudne… ma za to jedną fantastyczną rzecz. Nie ma żadnego sensu, ale to dobrze

Jeśli chodzi o obrażenia, nie są one tragiczne. Bazując na poobijanej całej długości nadwozia, M3 wypadło z drogi, rozbiło zderzak, maskę i bok. Co najmniej jedno z kół się rozleciało, ale poduszki powietrzne nie zostały uruchomione. 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BIMMA WORLD (@bimma_world)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News