Szał niskich cen na stacjach benzynowych! To paliwo jest dziś tańsze o prawie 1 zł na litrze

Szał niskich cen na stacjach benzynowych! To paliwo jest dziś tańsze o prawie 1 zł na litrze

paliwo-przyszlosci-rewolucja-na-stacjach

Podaj dalej

Paliwo na stacjach paliw utrzymuje się na poziomie 5,10-5,20 zł/litr. Choć większość z nas zdążyła się już przywyczaić do takich cen, nie oznacza to, że musimy tyle za nie płacić. Na szczęście stacje benzynowe prześcigają się w promocjach, aby przyciągnąć do siebie klientów. To konkretne paliwo jest dziś przecenione o prawie 1zł/litrze. Sprawdź promocję TUTAJ! 

To paliwo jest dziś dużo tańsze – SPRAWDŹ

Samochód to codzienny towarzysz naszych podróży i zdecydowana większość z nas lubi jeździć samochodem. Ale nie znamy nikogo, kto lubi tankować swój samochód – szczególnie przy obecnych cenach benzyny i Diesla. Ale to paliwo jest dziś przecenione, a polscy kierowcy chętnie korzystają z TEJ PROMOCJI. 

Dlaczego warto? Nie tylko paliwo jest tańsze o 0,70-0,80 zł (w zależności od stacji) na litrze, ale pozwoli także obniżyć spalanie naszego samochodu. Paliwa premium charakteryzują się „większą mocą”, przez co nasz silnik zużywa mniej energii, aby rozpędzić samochód. 

Ma to także swoje dalsze, pozytywne konsekwencje. Częstsze korzystanie z tego rodzaju paliwa pozwoli utrzymać wnętrzności naszego silnika w czystości. Gromadzący się nagar nie wpływa dobrze na osiągi naszego silnika, a po kilku latach eksploatacji uciekają kolejne konie mechaniczne. Tankując to paliwo będziemy w stanie jeśli nie całkowicie uciec, to przynajmniej zdecydowanie spowolnić ten proces. 

shell-paliwo-benzyna-tania

Obniż spalanie swojego samochodu

Zatankowanie tego rodzaju paliwa pozwoli obniżyć spalanie o około 1l/100 kilometrów, a przy zastosowaniu choć jednej z kilku porad ekspertów, jak jeździć bardziej ekonomicznie, na jednym baku będziemy w stanie zaoszczędzić nawet 50-60 złotych. 

Jeśli dużo podróżujecie, każda złotówka wydana na paliwo może prowadzić do dużych oszczędności na koniec miesiąca. Ponadto, jak wynika z danych przedstawionych przez stację, klienci którzy raz skorzystali z tej promocji, „zostają” z nią na dłużej. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News