Subaru z silnikiem typu Diesel na niemieckiej autobahnie? Zaśniesz, zanim rozbuja się do 200 km/h [WIDEO]

Subaru z silnikiem typu Diesel na niemieckiej autobahnie? Zaśniesz, zanim rozbuja się do 200 km/h [WIDEO]

subaru-crosstrek-diesel-autostrada

Podaj dalej

Internet pełen jest filmów pokazujących szybkie samochody rozwijające maksymalne prędkości na niemieckich autostradach. Ten film jest jednak inny niż wszystkie, bowiem Subaru z silnikiem typu Diesel nie jest tak szybkie, jak mogłoby się wydawać. 

Ten Diesel taki nie za mocny…

18MY_Crosstrek_Prem-field-e1526377627467

Masz dość patrzenia, jak bardzo szybkie samochody osiągają maksymalne prędkości na niemieckich autostradach? Cóż, mamy dla ciebie antidotum. Jest nim Subaru Crosstrek z silnikiem typu Diesel. 

Samochód oferuje swoim klientom wszystkie walory nadwozia typu SUV, ale jeśli chodzi o prędkość na drodze… Ma pewne problemy. Ile czasu zajmie więc Subaru z silnikiem typu Diesel rozwinięcie maksymalnej prędkości 208 km/h na autostradzie?

Subaru Crosstrek zaskarbił sobie mnóstwo fanów, a właściciele pasjonują się sprawnymi SUV-ami. Samochód ten zaczął swoje życie jako podniesiona wersja znanego hatchbacka – Impreza. Dzięki prawdziwym terenowym właściwościom, właściciele skupiają się bardziej na jeździe poza drogami, aniżeli rozwijaniem maksymalnych prędkości na trasie. 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

subaru-crosstrek-diesel-autostrada

Subaru bardziej w teren

Bez względu na to, jak używacie swojego SUV-a, zawsze fajnie patrzeć jest, jak normalny samochód przekracza swoje granice na autostradzie. Ten konkretny Subaru Crosstrek wyposażony jest w 2-litrowy silnik Diesla typu boxer, który generuje 147 KM i 350 Nm momentu obrotowego. 

Na szczęście Subaru oferowało też mocniejszy, 2,5-litrowy silnik typu Diesel o mocy 182 KM. Jak widzimy na poniższym filmie, 2-litrowa jednostka nie należy do najbardziej sportowych…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News