PILNE: Nowe BMW Serii 7 naprawdę będzie wyglądać jak Skoda! Jest przeciek od znanego projektanta [ZDJĘCIA]

PILNE: Nowe BMW Serii 7 naprawdę będzie wyglądać jak Skoda! Jest przeciek od znanego projektanta [ZDJĘCIA]

bmw-serii-7-jak-skoda

Podaj dalej

Słynny projektant uważa, że nowa generacja BMW Serii 7 będzie wyglądać jak Skoda. Chcielibyśmy powiedzieć, że jego traf jest ślepy, ale niestety nie możemy. Wraz z nowym flagowym sedanem, BMW naprawdę przejdzie na podwójne lampy – dokładnie jak w Kamiqu.

BMW jak… Skoda!

bmw-serii-7-jak-skoda

Chcielibyśmy powiedzieć, że słynny projektant się pomylił. Że palnął bzdurę. Oraz że nowe BMW na pewno będzie tak pasjonujące i designerskie jak wszystkie poprzednie. Problem jest tylko taki, że nie za bardzo możemy. Wraz z nową Serią 7 producent z Monachium naprawdę przejdzie na podwójne oddzielne reflektory – dokładnie tak, jak Skoda. 

Ostatnio BMW za wszelką cenę próbuje zaszokować designem swoich nowych samochodów. I robi to w taki sposób, że nawet były główny projektant marki nie może tego znieść. Mimo to nie powinniśmy spodziewać się, że bawarska firma zmieni z tego powodu swoje trendy. 

bmw-serii-7-jak-skoda

Krąży w ręku złoty pieniądz

Dopóki kierownictwo producenta samochodów będzie uważać, że firma radzi sobie dobrze, sprzedając dwa razy więcej samochodów niż w czasach, gdy oferowała około pięć razy mniej modeli, nigdy nie odniesie wrażenia, że straci więcej na eksperymentach projektowych, które nam serwuje. 

Dziś BMW idzie prawie taką samą drogą, aby wszystko było „oryginalne”. Dokładnie tak będzie z najnowszą generacją topowej Serii 7. Wiarygodne źródło potwierdziło, że samochód otrzyma podwójne reflektory z przodu. Niestety wydaje się to być nieuniknione. 

bmw-serii-7-jak-skoda

Z pewnością dowiemy się, jak będzie wyglądał ostatecznie za około rok, kiedy zostanie zaprezentowany światu. Ale znany brazylijski projektant Kleber Silva już dziś próbuje spojrzeć w przyszłość. 

Samochód ponoć wygląda jak połączenie obecnej Serii 7 z czymś w rodzaju Skody Kamiq lub innych większych SUV-ów. Niestety, ale efekt nie wygląda dobrze. I wcale nie robi wrażenia „bawarskiego”. Robi wrażenie tandetne. Swoją drogą dożyliśmy ciekawych czasów, że to Skoda wyznacza trendy w projektowaniu, a BMW „podłapuje” niektóre rozwiązania kilka lat później. I to jeszcze w tak flagowym modelu jak Seria 7.

bmw-serii-7-jak-skoda

Wystarczy tylko spojrzeć na poniższy render i tak naprawdę żadne słowa nie będą już potrzebne. Ocenę zostawiamy zatem wam. 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KDesign AG – (@kdesignag)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News