Zagubiony skejcik pośmiewiskiem roku! Dwoił się i troił żeby swoją Teslę zatankować Dieslem

Zagubiony skejcik pośmiewiskiem roku! Dwoił się i troił żeby swoją Teslę zatankować Dieslem

Podaj dalej

Nieogarnięty kierowca Tesli Model 3 podjechał na stację benzynową i próbował zatankować swojego elektryka… Dieslem. W końcu jednak zdał sobie sprawę, że cała operacja skazana jest na porażkę. Zanim dojrzał do tego wniosku, zrobił z siebie niezłe pośmiewisko. Diesel i Tesla to nie najlepsze połączenie, jednak ten skejcik w czapeczce nie jest pierwszym, który tego próbował. 

Stacja benzynowa to nie miejsce dla Tesli

Tesla-Diesel-Stacja-Benzynowa

Większość właścicieli Tesli kupuje swoje samochody ze względu na korzyści dla środowiska, świetne osiągi, czy chęć bycia modnym. Wszystko to możliwe jest dzięki elektrycznemu napędowi, który niewiele ma wspólnego z tradycyjnym Dieslem, czy benzyną. 

Ten człowiek w Las Vegas wydawał się jednak zupełnie nieświadomy tego, że jego Tesla Model 3 działa na zasilaniu bateryjnym. Postanowił więc, że zatankuje do niej starego dobrego Diesla. 

Nagranie z kamery samochodowej pokazuje zaskoczonego kierowcę, który próbuje zatankować swój samochód na stacji – ku wielkiemu rozbawieniu zgromadzonych wokół ludzi. Mężczyzna nagrywający całe zdarzenie w pewnej chwili rozbawiony pyta sam siebie „na stacji benzynowej?”

Tesla-Diesel-Stacja-Benzynowa

To zmierzało w złą stronę…

Kierowca Tesli wysiadł z samochodu ubrany w maseczkę i wyciąga portfel. Wtedy nagrywający wiedział już, że coś jest nie tak. Po otwarciu gniazda ładowania samochodu kierowca wziął do ręki pistolet i próbował włożyć go tam, gdzie nie powinien. Następnie spróbował poszukać wlewu w bagażniku, jednak i ta metoda zawiodła. Lekko poirytowany przeszedł na drugą stronę samochodu, zobaczyć, czy może nie uda się zatankować w ten sposób. 

Ostatecznie skejcik zły i sfrustrowany wyciągnął telefon komórkowy, aby tam poszukać odpowiedzi. Gdy ludzie w samochodzie za nim wybuchnęli śmiechem, ten postanowił z podkulonym ogonem odjechać ze stacji benzynowej. 

Paniusia podjechała Teslą na stację benzynową. Próbowała dosłownie wszystkiego, by zatankować Diesla

Pośmiewisko roku

W sekcji komentarzy czytamy: – Myślę, że kupił swoją Teslę podczas snu. Chodzi mi o to, że wszyscy wiedzą, jakim samochodem podróżują! 

Oglądający film nie zostawili na nim suchej nitki: – Jestem zaskoczony, że sprzedający nie wyjaśnił mu, że nie potrzebuje benzyny! Biedny koleś W końcu się o tym dowiedział. 

he tried to put GAS in his TESLA 🤣

he tried to put GAS in his TESLA 🤣

Gepostet von Justin Flom am Mittwoch, 15. Juli 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News