Skandal w F1! Kierowca obmacywał kobietę po piersiach. Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Skandal w F1! Kierowca obmacywał kobietę po piersiach. Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

skandal-f1-nikita-mazepin-piersi

Podaj dalej

Takiego skandalu w Formule 1 nie było od dawna! Kierowca wyścigowy opublikował w internecie film, na którym obmacuje kobietę za piersi, a ta wydaje się być wyraźnie niezadowolona. Nikita Mazepin, Rosjanin, który zadebiutuje w stawce F1 w przyszłym roku, przeprosił za swoje zachowanie. 

skandal-f1-nikita-mazepin-piersi

Kierowca F1 Nikita Mazepin zamieścił na Instagramie film, na którym siedząc na tylnej kanapie Porsche obmacuje kobietę. Zawodnik w środę wystosował oficjalne przeprosiny. 

21-latek, który zadebiutuje w królowej motorsportu w przyszłym sezonie w barwach zespołu Haas, opublikował obrzydliwy film na swoich mediach społecznościowych. Kierowca siedzi na tylnej kanapie Porsche, sięga obok i chwyta kobiecą pierś. Ta pokazuje środkowy palec Mazepinowi, a następnie wideo się urywa. 

Kierowca przeprasza

Zawodnik usunął wideo ze swojej strony na Instagramie, ale w internecie nic nie ginie. Na Twitterze można znaleźć film z zamazaną twarzą kobiety. Mazepin w środę oficjalnie przeprosił za swoje zachowanie. 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

Nikita Mazepin:Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, zarówno za sam czyn, jak i umieszczenie tego filmu w internecie. Przepraszam za złe imię, które sprowadziłem na zespól Haas F1. Muszę wymagać od siebie więcej jako kierować Formuły 1 i wiem, że zawiodłem tym mnóstwo ludzi. Obiecuję, że wyciągnę z tego lekcję. 

Zespół Haas F1, który zatrudnił młodego Rosjanina na przyszły sezon, nazywa jego film „odrażającym”. Zespół opublikował w środę oświadczenie, w którym czytamy, że zajmie się sytuacją wewnętrznie i nie będzie więcej komentował tego wideo. 

Hańba dla F1

To nie pierwszy raz, kiedy Mazepin wzbudza kontrowersje wokół swoich czynów. W 2016 roku został zawieszony na jeden wyścig po tym, jak uderzył w twarz innego kierowcę, Calluma Ilotta po okrążeniu rozgrzewkowym. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News