Ło matko jak ślisko! Pani chyba zapomniała puścić ręczny. Komedia na ulicach miasta [WIDEO]

Ło matko jak ślisko! Pani chyba zapomniała puścić ręczny. Komedia na ulicach miasta [WIDEO]

Podaj dalej

Pamiętacie kultowy film, w którym gość krzyczał do kobiety w Seicento „Pani puści ręczny”? Cóż, doczekaliśmy się najwyraźniej reedycji tego wydarzenia. Ten kierowca Fiata Stilo ewidentnie zapomniał, do czego służy wajcha z ręcznego. 

Pani puści ręczny!

fiat-stilo-hamulec-reczny-2

Nietypowe nagranie pojawiło się na portalu YouTube. Widzimy na nim Fiata Stilo, który jedzie niczym narciarz podczas slalomu. Brakowało tylko tyczek. Ktoś chyba tutaj zapomniał do czego służy hamulec ręczny… 

Wszystko wskazuje na to, że gość po prostu zaciągnął ręczny i ruszył w drogę. To niebezpieczne zachowanie może wydawać się zabawne, jednak mogło tutaj dojść do naprawdę koszmarnego wypadku. 

Tak, tak, wiemy – przecież prędkość nie była tutaj zbyt wysoka. Ale co by było, gdyby na drogę wyskoczył pieszy? Podczas takich „ewolucji” naciśnięcie hamulca mogłoby spowodować całkowitą utratę kontroli nad samochodem. 

fiat-stilo-hamulec-reczny

Co było powodem?

Zresztą, oglądając to nagranie wydaje się, że kierowca nie panował w 100% nad tym, co się dzieje. A może po prostu zapomniał o tym, aby zwolnić hamulec ręczny? A może zrobił to, ale linka hamulca zamarzła?

Wyobraźcie sobie tylko ten szok, w jakim musiał znaleźć się kierowca. „Ło matko, jak tu ślisko!”. Na szczęście tym razem skończyło się tylko na odrobinie slalomu. A jeśli ktoś zrobił to celowo, to coż… Pozostaje pogratulować nam tylko kompletnego braku wyobraźni. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News