Prymityw w dresie postanowił bez skrupułów nasikać na nowiutką Teslę. Myślał, że nikt go nie widzi

Prymityw w dresie postanowił bez skrupułów nasikać na nowiutką Teslę. Myślał, że nikt go nie widzi

Podaj dalej

Zazdrość i brak własnych sukcesów często prowadzą do durnych pomysłów. Jeśli dodamy do tego równania jeszcze nadmiar alkoholu, otrzymamy właśnie to… Ten prymityw wracając z imprezy postanowił załatwić swoją potrzebę, sikając prosto na nowiutką Teslę Model 3. Z każdym dniem coraz bardziej tracimy wiarę w nasze społeczeństwo… 

Zapuszczanie się w zakamarki Internetu bywa czasem niebezpieczne. Przekonaliśmy się o tym znajdując poniższe wideo, które przedstawia prymitywa sikającego na Teslę. 

Prymityw pozazdrościł sąsiadowi

tesla model 3

Amerykański samochód bez wątpienia odnosi wielki sukces, a osoby, które na nie stać, również nie należą do najuboższych. Sedan z Kalifornii był trzecim najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie w grudniu 2019 roku. Jest to niesamowity wynik, biorąc pod uwagę jego cenę około 200 000 złotych. 

To naturalnie generuje pewną formę zazdrości u niektórych osób. Dlatego też często spotykamy się z sytuacjami pt. zarysowanie czyjeś karoserii, czy atak na ładowarki. Ten akt wandalizmu zarejestrowany przez Sentry Mode kolejnej Tesli przechodzi jednak ludzkie pojęcie. 

Niezwykły incydent miał miejsce na londyńskiej ulicy około godziny 3:40 w nocy. Model 3 zaparkowany jest w idealnym miejscu, aby sfilmować całą scenę dziejącą się po drugiej stronie drogi. Mężczyzna przechodzący obok Modelu 3 zaczął… oddawać mocz. 

Nie miał żadnych skrupułów sikając na amerykańskiego sedana, a wręcz chodził wokół niego, niczym się nie martwiąc. Cała akcja trwała nieco ponad pół minuty. Właściciel z pewnością będzie miał niemiłą niespodziankę, gdy zejdzie rano do swojego samochodu. Jeśli zaś chodzi o prymitywa, najprawdopodobniej był wtedy trochę pijany…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News