Promocja na paliwo potrwa do odwołania. Polacy mogą tankować taniej

Promocja na paliwo potrwa do odwołania. Polacy mogą tankować taniej

benzyna diesel paliwo ceny paliw

Podaj dalej

W ostatnich tygodniach promocje na paliwo stały się w naszym kraju bardzo popularne, a jedna z nich potrwa aż do odwołania. To oznacza, że jeszcze przez długi czas Polacy będą mogli tankować benzynę lub diesel w promocyjnejcenie. Warto zapisać sobie w kalendarzu wtorek i czwartek, bowiem w te dni obowiązuje promocja.

Paliwo premium w cenie regularnego

ceny paliw paliwo benzyna diesel
fot. freepik.com – Mstandard

Kierowcy podjeżdżając na stację benzynową z pustym bakiem zazwyczaj nie rozważają nawet zakupu paliwa premium. Wszystko przez to, że zazwyczaj jest ono droższe od regularnej benzyny lub oleju napędowego.

Ale nie z tą promocją – we wtorki i czwartki na stacjach sieci Shell możemy zatankować lepsze paliwo, nie dopłacając do tego nawet złotówki. W każdy wtorek paliwo premium Shell V-Power 95 dostępne jest w cenie Shell FuelSave 95, a w każdy czwartek paliwo Shell V-Power Diesel w cenie Shell FuelSave Diesel.

Promocja obowiązuje na większości stacji sieci Shell w całej Polsce od bladego świtu do północy. Oznacza to, że kierowcy tankujący benzynę lub Diesel mają dokładnie 24 godziny na to, aby zatankować paliwo premium w cenie regularnej benzyny.

Dlaczego warto?

Nowe świadczenie na paliwo
fot. freepik.com – nadezdagorosko

Paliwo premium niesie ze sobą szereg korzyści. Jak wynika z danych statystycznych Shell, co trzeci klient stacji wybiera paliwo premium. Dlaczego tak się dzieje?

Paliwa z rodziny Shell V-Power pomagają chronić silnik przed tworzeniem nowych osadów, a także pomagają usuwać powstałe osady. Dzięki temu pomogą przywrócić utraconą moc silnika. Pomogą także chronić elementy układu paliwowego przed korozją.

Co najważniejsze, paliwa premium działają już od pierwszego tankowania. Wpływają one także na zmniejszenie tarcia w silniku, dzięki czemu energia powstająca w wyniku spalania paliwa jest efektywniej wykorzystywana do napędzania pojazdu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News