Policyjne BMW i nieudolne "próby" kręcenia bączków. Ale zaraz, zaraz... Z tylnej szyby wystaje goły tyłek! [WIDEO]

Policyjne BMW i nieudolne "próby" kręcenia bączków. Ale zaraz, zaraz... Z tylnej szyby wystaje goły tyłek! [WIDEO]

Podaj dalej

Nie codziennie widzi się policyjne BMW w centrum miasta, próbujące kręcić bączki… prawda? A dorzućmy do tego jeszcze pasażera na tylnym siedzeniu, wystawiającego tyłen na gapiów. Co tu się wydarzyło?! 

Policyjne BMW i „drift”

policja-bmw-luton-tylek-2

Wszystko to wydarzyło się w angielskim miasteczku Luton, niedaleko Londynu. Film był transmitowany na żywo na kanale Bedfordshire Live. Wydawało się, że kierowca policyjnego BMW próbuje wykręcić bączka, ale nie za bardzo mu to wychodziło. Zamiast tego jechał po okręgu, a koła od czasu do czasu traciły przyczepność. 

Osoby postronne były bardzo zdezorientowane dziwnym widokiem… Rada miasta musiała nawet zamieścić na swoim Facebooku komentarz, w którym czytamy: 

– Widzieliśmy wideo krążące w mediach społecznościowych, na którym policyjne BMW kręci bączki przed ratuszem. To była firma produkcyjna nagrywająca program telewizyjny. Mieli pozwolenie na wykorzystanie tego obszaru. Nie martwcie się, to nie byli nasi przyjaciele z policji w Bedfordshire.

Film niskobudżetowy, tak?

Film pojawił się także na forum Reddit, ale bez kontekstu, w którym został stworzony. Wielu komentujących pomyślało, że wydarzyło się to naprawdę. Jak możecie się domyślać, komentarze dla policjantów z Luton nie były wówczas przychylne. 

Według Bedfordshire Live nie ma jeszcze informacji, w jakim programie będziemy mogli zobaczyć ten „wyczyn”. Choć wszystko wskazuje na to, że będzie to komedia. 

Poza tym… dlaczego wokół nie ma żadnych kamer rejestrujących te popisy? Uzyskanie pozwolenia na filmowanie i wypożyczenie radiowozu musi być drogie, więc brak ekipy produkcyjnej jest dziwny. Z drugiej strony, patrząc na umiejętności tego kierowcy… Może to była produkcja niskobudżetowa?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News