KOMEDIA! Policja w przebraniu Świętego Mikołaja dokonuje aresztowania. Czy ta Honda była tego warta? [WIDEO]

KOMEDIA! Policja w przebraniu Świętego Mikołaja dokonuje aresztowania. Czy ta Honda była tego warta? [WIDEO]

policja-honda-swiety-mikolaj-areszt

Podaj dalej

Święty Mikołaj przyjechał do miasta, lecz tym razem pominął grzeczne dzieci. Tajniaki zorganizowali tę komiczną akcję aby zatrzymać… złodziei samochodów. Policja dokonała tego surrealistycznego aresztowania, podczas którego elf wyciągnął broń, a Św. Mikołaj zajął się podejrzanym. Czy ta Honda była tego warta?

Patrz, Święty Mikołaj! A nie, to policja!

policja-honda-swiety-mikolaj-areszt

Do całego zajścia doszło w czwartek w Riverside w Kalifornii. Członkowie departamentu policji włożyli świąteczne stroje w ramach akcji mających na celu przede wszystkim zapobiegania kradzieży w sklepach. Policja przydała się jednak w jeszcze innym miejscu… Skradziona Honda CR-V nie była chyba jednak tego warta. 

Duet Święty Mikołaj i elf został wysłany do centrum handlowego, aby złapać złodziei ze skradzionymi towarami. Gdy wychodzili ze sklepu, otrzymali jednak informację o podejrzanie wyglądających mężczyznach znajdujących się na parkingu. Byli oni podejrzewani o kradzież samochodów. 

policja-honda-swiety-mikolaj-areszt

Z relacji policji wynika, że jeden z dwójki Mikołaj-elf przyłapał trzech mężczyzn na kradzieży. Samochód jaki obrali złodzieje to Honda CR-V. Jeden z podejrzanych był nawet w stanie uciec samochodem, ale pozostali zostali zatrzymani na parkingu. To z kolei doprowadziło do dziwnej sceny w filmie opublikowanym przez Departament Policji Riverside.

Honda została w krzakach 

Wideo wygląda jak wycięte z komedii świątecznej. Jeden z policjantów krzyczy nawet: „Zabierz ich, Mikołaju!”, podczas gdy ten zajmował się dwójką podejrzanych. Ostatecznie jeden z nich został aresztowany za stawianie oporu i posiadanie narkotyków. Drugi został później zwolniony z aresztu. 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

Skradziona Honda CR-V została ostatecznie odnaleziona. Policja nie zatrzymała mężczyzny, który nią odjechał, a następnie porzucił. Gang św. Mikołaja twierdzi jednak, że zidentyfikował podejrzanego. 

Policja dodała też, że ich program Świętego Mikołaja będzie kontynuowany przez całe święta. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News