Pół baku paliwa za darmo? Polacy chętnie korzystają z tej promocji!

Pół baku paliwa za darmo? Polacy chętnie korzystają z tej promocji!

Podaj dalej

Paliwo osiąga rekordowe wartości na stacjach benzynowych, a widmo przekroczenia 6 zł/litr staje się coraz bardziej realne. Z tego względu kierowcy poszukują coraz chętniej sposobu na oszczędności. Jednym z najbardziej popularnych jest oczywiście korzystanie z promocji. Pół baku paliwa za darmo?

To możliwe – SPRAWDŹ TUTAJ!

diesel benzyna paliwo

Paliwo – zarówno benzyna jak i Diesel, nie były tak drogie od kilku ładnych lat. Składa się na to kilka różnych czynników, a kierowcy powoli mają już dosyć. Jednym ze sposobów na oszczędzenie trochę grosza jest stosowanie „eco drivingu” lub po prostu ograniczenie korzystania z samochodu. Nie wszyscy mogą jednak pozwolić sobie na taki luksus, a nawet jadąc ekonomicznie, paliwo przecież wciąż kosztuje krocie.

Jednym ze sposobów może być skorzystanie z tej promocji – sprawdź szczegóły TUTAJ. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – tańsze paliwo i…

diesel tankowanie paliwo

Jak zatankować taniej paliwo?

Już wkrótce za naszymi oknami na dobre zawita wiosenna aura, więc warto zadbać także o właściwe ogumienie. Opony mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo, ale także spalanie naszych samochodów. Jeśli paliwo jest dla ciebie za drogie, SPRAWDŹ PROMOCJĘ.

Czy paliwo w najbliższym czasie zacznie tanieć? Niestety, ale analitycy i eksperci spodziewają się, że benzyna i Diesel będą cały czas drożeć. Widmo płacenia 6 zł/litr na stacjach benzynowych z każdym dniem staje się coraz bardziej realne. Czy kogokolwiek jeszcze stać na to, aby za takie pieniądze tankować swoje samochody?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News