Pół baku benzyny lub Diesla za darmo! Sprawdź atrakcyjną promocję dla kierowców

Pół baku benzyny lub Diesla za darmo! Sprawdź atrakcyjną promocję dla kierowców

diesel paliwo

Podaj dalej

Okres kiedy ceny paliw poszybowały w dół już dawno za nami. W okresie świąteczno-sylwestrowym za litr benzyny lub paliwa typu Diesel musimy zapłacić mniej więcej tyle samo, co przed pandemią. Warto więc może zwrócić uwagę na ciekawą akcję specjalną firm Oponeo i Michelin. 

Diesel i benzyna za darmo?

diesel

Choć okres wymiany opon już za nami (jeśli go przespałeś, sprawdź co musisz wiedzieć), to dobry moment na to, aby kupić ogumienie z myślą o kolejnym sezonie lub nadejściu lata. Oponeo wspólnie z firmą Michelin przygotowało dla swoich klientów specjalną akcję. 

Za zakup opon całorocznych Michelin CrossClimate lub zimowych Michelin Alpin 6 klienci otrzymają kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych. W zależności od zakupu, będziecie mogli zatankować nawet pół baku benzyny lub paliwa typu Diesel.

Sprawdź szczegóły akcji 

Opona Michelin Pilot Alpin 5

W jaki sposób wybrać odpowiednie opony do naszego samochodu? To wbrew pozorom bardzo trudne pytanie, bowiem dzisiejsze zimy mają bardzo nietypową charakterystykę. Pamiętajmy, że opony to jeden z kluczowych elementów naszego samochodu. Mają one ogromny wpływ na bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników ruchu drogowego. To jedyny element styku samochodu z nawierzchnią. 

Po śniegu jeździmy zaledwie kilka dni w roku. Wielu kierowców zapomina, że opona zimowa musi w dzisiejszych czasach działać nie tylko „na białym”, ale także na mokrym, czy suchym asfalcie. Wielu kierowców martwi się również o to, czy ich opona zimowa będzie pracować właściwie w wyższych temperaturach, rzędu 10-12 stopni Celsjusza, które przecież tak często pojawiają się nawet w trakcie zimowych miesięcy. 

Wymiana opon na zimowe. Kierowcy często zapominają o tym parametrze. W roli eksperta Krzysztof Hołowczyc

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News