Rewolucja w płaceniu za benzynę i Diesel! Zmiany obejmą wszystkie stacje benzynowe w Polsce

Rewolucja w płaceniu za benzynę i Diesel! Zmiany obejmą wszystkie stacje benzynowe w Polsce

Podaj dalej

Kierowcy tankujący swoje samochody na stacjach benzynowych w całej Polsce będą zachwyceni. Już wkrótce w życie wejdzie nowa usługa, dzięki której będzie łatwiej utrzymać porządek w swoich rachunkach. Tankujesz benzynę lub Diesel? Ta informacja powinna cię ucieszyć. 

Diesel i benzyna – zapłacisz łatwiej

kierowanie stacja diesel

Jednym z pionierów w zmianach w systemie płatności w Polsce była firma Orlen, jednak tym razem nowości będą wprowadzone po stronie banku, a nie stacji benzynowej. Oznacza to, że niezależnie od tego, na jakiej stacji zatankujesz benzynę lub Diesel, będziesz zadowolony. 

Mastercard wspólnie ze spółką Ethoca wprowadzają na rynek nową usługę. Nowy standard pozwoli płacącym na utrzymanie lepszego porządku w płatnościach. Czytając o zmianach aż dziw, że wcześniej nie mieliśmy dostępu do tego typu „technologii”. 

Przeglądając historię swoich płatności bardzo często trudno dojść do tego, który rachunek pochodzi z jakiego miejsca. Mastercard chce to zmienić i obok każdej transakcji w aplikacji mobilnej pojawi się logo firmy. Proste, a genialne prawda? 

Orlen ma już swój pomysł

tankowanie samochodu pod sam korek

Usługa ma stać się powszechna do 2022 roku i pozwoli na łatwiejsze zarządzanie swoimi zakupami. Jak podaje portal Business Insider, z badania przeprowadzonego przez Kantar TNS wynika, że aż 85% respondentów ma problem z identyfikacją zakupów w historii transakcji. 

KIEROWCO! ZAPŁAĆ O POŁOWĘ MNIEJ PRZY NASTĘPNYM TANKOWANIU!

To duże ułatwienie dla kierowców posiadających kartę Mastercard. Jeśli jednak jesteś posiadaczem innej karty, cały czas możesz spróbować przekonać się do aplikacji Orlen Pay. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Dzięki niej będziesz mógł płacić za paliwo nie wchodząc nawet do „sklepu” stacji benzynowej. Tankowanie benzyny i paliwa typu Diesel w ten sposób będzie dużo przyjemniejsze. 

Diesel lub benzyna w cenie 2,50 zł za litr? To możliwe nawet dziś! Sprawdź, jak zatankować za połowę ceny

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News