PILNE: Zapomnij o promocji 30 gr/l - tutaj zatankujesz paliwo nawet za 5 zł/litr! Akcja trwa w całej Polsce

PILNE: Zapomnij o promocji 30 gr/l - tutaj zatankujesz paliwo nawet za 5 zł/litr! Akcja trwa w całej Polsce

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji stacje benzynowe zaczęły prześcigać się w promocjach na paliwo. Dzięki temu praktycznie na każdej stacji w Polsce możemy zatankować dziś benzynę i Diesel o 30 groszy na litrze taniej. Ale w całym kraju obowiązuje jeszcze lepsza promocja. Jej szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Paliwo za 5 zł/litr!

Ta promocja na paliwo to teraz największy hit w Polsce
fot. freepik.com – irenemiller

Paliwo jest co prawda dziś dużo tańsze niż jeszcze przed kilkoma tygodniami. Mimo to, kierowcy wciąż muszą płacić za nie stosunkowo dużo. Na szczęście istnieją sposoby, aby zredukować kwotę jaką zapłacimy przy dystrybutorze. 

Większość stacji w Polsce oferuje już promocje na paliwo, dzięki którym zatankujemy o 30 groszy na litrze taniej. Przy pełnym baku przekłada się to na oszczędność około 15 zł, w zależności od pojemności naszego zbiornika. 

Z promocją o której piszemy możemy zaoszczędzić na pełnym baku równe… 120 zł. Dzięki temu za litr zapłacimy około 5 zł, a zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na wakacyjne przygody. Jak skorzystać z promocji?

benzyna diesel ceny paliw cena paliwo vat akcyza podatki
fot. freepik

Opony warto kupić już dziś

Wystarczy kliknąć w ten link i zakupić opony w sklepie Oponeo. Choć obecnie nie ma sezonu wymiany opon, warto rozważyć zakup w trwającej promocji. Dzięki niej zostanie nam w kieszeni 120 zł, a na zimę będziemy mieli już komplet nowych opon. Jeśli chcesz zaoszczędzić nawet więcej pieniędzy, warto rozważyć zakup opon całorocznych. 

Nie wolno mylić ich z oponami wielosezonowymi, które pamiętają jeszcze starsi kierowcy. Opony całoroczne firmy Michelin dostępne w promocji korzystają z najnowszej technologii, dzięki której działają świetnie tak w lecie, jak i w zimie. 

Co ważne – z promocji na paliwo można skorzystać na terenie całej Polski. Wystarczy, aby stacja na której zatankujemy akceptowała płatności kartami MasterCard. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News