PILNE: Z tym dofinansowaniem zatankujesz paliwo za 4,50 zł/litr! Zadziała w całej Polsce

PILNE: Z tym dofinansowaniem zatankujesz paliwo za 4,50 zł/litr! Zadziała w całej Polsce

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Paliwo w Polsce wciąż spędza sen z powiek wielu kierowcom, a zbliżający się okres wakacyjny może tylko pogorszyć sytuację. Na szczęście możemy korzystać z licznych promocji, dofinansowań i rabatów. Jeden z nich pozwoli nam zatankować benzynę, Diesel czy LPG nawet o 3 zł na litrze taniej. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Paliwo za 4,50 zł? To możliwe

paliwo benzyna diesel
fot. freepik.com – demanna

Od kilku tygodni paliwo na stacjach benzynowych kosztuje +/- tyle samo. Kierowcy tankujący benzynę przyzwyczaili się już do ceny na poziomie 6,60-6,70 zł/litr, natomiast posiadacze silników wysokoprężnych muszą zapłacić o około 60, 70 groszy więcej. W najlepszej sytuacji są kierowcy tankujący LPG, choć i ten surowiec mocno podrożał. 

Zbliżający się okres wakacyjny niestety nie poprawi sytuacji na stacjach benzynowych. Zwiększony popyt związany z wyjazdami w lipcu czy sierpniu zwyczajowo powodował bardzo dużą podwyżkę cen. 

Na szczęście możemy korzystać z różnych promocji. Jedna z nich pozwoli zatankować nam benzynę nawet za 4,50 zł/litr, a diesla za niecałe 5 zł/litr. Jak odebrać kartę przedpłacona na paliwo? Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ. 

paliwo diesel benzyna
fot. pixabay

To nie jedyny sposób aby oszczędzać

Promocja na chwilę obecną jest bezterminowa, jednak warto skorzystać z niej szybciej niż później, bowiem sklep Oponeo nie podaje daty końcowej trwania promocji. A dodatkowe 150 zł do wykorzystania na stacji benzynowej to nie lada gratka. Co ważne, karta zadziała na każdej stacji paliw, która akceptuje płatności kartami MasterCard. 

To oczywiście nie jedyny sposób na to, aby oszczędzać pieniądze na benzynie, Dieslu, czy LPG. Ważne jest również myślenie o sposobie jazdy. Wystarczy czasami wrzucić wyższy bieg, albo wcześniej odpuścić gazu przed czerwonym światłem, a możemy na jednym baku zyskać nawet 200 kilometrów dodatkowego zasięgu. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News