PILNE: Z tą aplikacją paliwo o ponad 1 zł/litr taniej! Obowiązuje na terenie całego kraju - benzyna, Diesel i LPG po ...

PILNE: Z tą aplikacją paliwo o ponad 1 zł/litr taniej! Obowiązuje na terenie całego kraju - benzyna, Diesel i LPG po ...

tansze-paliwo-z-aplikacja-2

Podaj dalej

Stacje benzynowe prześcigają się w promocjach dla kierowców, chcąc przyciągnąć do siebie jak największą ich ilość. I nic dziwnego, bo paliwo w ostatnich tygodniach jest rekordowo drogie. Dlatego kierowcy chętnie korzystają z licznych promocji. Ta konkretna to jedna z lepszych, jakie ostatnimi czasy widzieliśmy. 

Paliwo tańsze z aplikacją

tansze-paliwo-z-aplikacja-2
fot. freepik

Za pośrednictwem aplikacji BPme pobranej z Apple App Store lub z Google Play Store kierowcy mogą uzyskać ponad 1 zł/litr rabatu na paliwo. Jak to dokładnie działa? 

Kierowcy muszą ściągnąć aplikację i po pierwszej transakcji wynoszącej 45 złotych (lub więcej) otrzymują rabat. Zniżka w wysokości nieco ponad 1zł/litr na paliwo to dopiero początek. Kiedy kierowcy po raz pierwszy rejestrują się w programie, dostają dodatkową zniżkę 8 groszy na litr.

Jeśli każdego miesiąca użytkownicy aplikacji będą wydawać na paliwo więcej niż 425 złotych, utrzymają rabat w wysokości 8 gr/litr… na zawsze! 

Dodatkowe udogodnienia

tansze-paliwo-z-aplikacja-2
fot. freepik

Oprócz zniżki, aplikacja daje również możliwość płacenia za paliwo, odbierania rachunków i aktywacji nagród bez konieczności dotykania dystrybutora, czy nawet opuszczania fotela kierowcy. Płatności bezdotykowe są przydatne podczas pandemii i sprawiają, że aplikacja stanie się pierwszą linią obrony podczas tankowania. Nie mówiąc już o tym, że po prostu nie trzeba stać w kolejkach. 

Aplikacja oferuje również świetną funkcję o nazwie Price Match za jedyne 5 zł/miesięcznie. Porównuje ona ceny paliwa na pobliskich stacjach konkurencji, aby znaleźć najniższą cenę dla ciebie. To poręczne narzędzie pozwoli zaoszczędzić wydaną na nie kwotę w bardzo szybkim czasie. 

Trochę Google Maps

Aplikacja może posłużyć również jako nawigacja do stacji BP, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy kręcisz się wokół domu, czy jesteś na wycieczce, aplikacja doprowadzi cię do najbliższej stacji benzynowej. 

Polscy kierowcy mają czego pozazdrościć amerykańskim kierowcom. Ci za pośrednictwem aplikacji mogą już tankować dużo tańsze paliwo. Czy zostanie ona wprowadzona także w Polsce? Mamy taką nadzieję!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News