PILNE: To paliwo jest dziś w dużo niższej cenie! Polacy kochają tę promocję

PILNE: To paliwo jest dziś w dużo niższej cenie! Polacy kochają tę promocję

diesel benzyna paliwo ceny paliw podatki

Podaj dalej

Ceny paliw są obecnie głośnym tematem, zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Kierowcy poszukują sposobów na tańsze tankowanie. Okazje odnajdują w akcjach promocyjnych zorganizowanych przez stacje paliw. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Paliwo w dużej promocji – sprawdź!

diesel benzyna ceny paliw paliwo
fot. freepik

Dzięki promocji „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power” w każdy wtorek tygodnia na stacjach Shell możemy zatankować paliwo premium Shell V-Power 95 w cenie regularnego paliwa. Promocja jest na tyle atrakcyjna , że co trzeci klient stacji Shell decyduje się na tankowanie paliwa premium. Jakie niesie ono za sobą korzyści?

Przede wszystkim – pozwala nam oszczędzić pieniądze. Paliwo premium, dzięki  i zawartym w nich składnikach czyszczących pomaga usuwać szkodliwe osady i dzięki temu zwiększyć efektywność procesu spalania. benzyny Shell wspomagają zmniejszanie tarcia w silniku, dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez silnik moc.

„Wtorki i Czwartki z Shell V-Power” to stała promocja znajdująca się w ofercie marki Shell. Każdy wtorek w tygodniu może oznaczać dzień tańszego tankowania paliwa wysokiej jakości.

paliwo diesel benzyna
fot. freepik.com – RobertBodnarT

Masz Diesel? Nic straconego

Jeśli pod maską twojego samochodu pracuje silnik wysokoprężny, nic straconego. Bliźniacza akcja dla oleju napędowego prowadzona jest bowiem w czwartki. W te dni możemy zatankować po promocyjnej cenie paliwo Shell V-Power Diesel.Shell V-Power Diesel dodatkowo pomaga chronić podatne na korozję elementy układu paliwowego Diesel.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News