PILNE: To paliwo jest dziś dużo tańsze. Polscy kierowcy oszczędzają na nim przez bardzo długi czas!

PILNE: To paliwo jest dziś dużo tańsze. Polscy kierowcy oszczędzają na nim przez bardzo długi czas!

vat akcyza diesel benzyna

Podaj dalej

Paliwo wciąż jest bardzo drogie, a kierowcy poszukują różnych form oszczędności. Jedni stosują różne techniki eco drivingu, inni starają się rzadziej korzystać ze swoich samochodów. Ale jest jeszcze jeden sposób, który nie wymaga od was żadnych „nieprzyjemnych” wyrzeczeń. Wystarczy skorzystać z dzisiejszej promocji – szczegóły TUTAJ.

Tańsze paliwo – sprawdź szczegóły promocji

Aby oszczędzić paliwo, kierowcy często odmawiają sobie wciśnięcia mocniej pedału gazu, albo wręcz zostawiają swój samochód na parkingu. Oczywiście, możemy jeździć komunikacją miejską, aby zaoszczędzić trochę na drogim paliwie, ale są lepsze sposoby. Wystarczy korzystać z licznych promocji przygotowanych przez stacje paliw. Jedna z najbardziej atrakcyjnych ma miejsce właśnie dziś – sprawdź jej szczegóły.

Tankując we wtorki paliwo Shell V-Power 95 kierowcy oszczędzają naprawdę dużo pieniędzy. Wszystko dzięki temu, że jest ono w cenie „regularnej” benzyny. Jeśli jednak masz silnik typu diesel, nic straconego. Shell przygotował dla ciebie dokładnie taką samą promocję, tyle że w czwartek. Obowiązuje ona co tydzień, więc warto zapisać sobie te dwa dni w kalendarzu. Tankowanie tego paliwa ma jednak jeszcze szereg innych korzyści.

Podziękuje ci twój silnik i portfel

I dotyczą one przede wszystkim waszego samochodu. Paliwo z rodziny Shell V-Power pomaga chronić silnik przed gromadzeniem się niechcianego nagaru, a także pomaga opóźnić utratę mocy naszych jednostek benzynowych czy typu diesel.

O tym, że paliwo działa, najlepiej świadczą statystyki sprzedażowe. Już co trzeci klient stacji Shell decyduje się na benzynę lub diesla z rodziny Shell V-Power!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News