PILNE: Koniec marca to ostatni moment, aby wziąć dofinansowanie na paliwo. Benzyna, Diesel i LPG dużo, dużo taniej

PILNE: Koniec marca to ostatni moment, aby wziąć dofinansowanie na paliwo. Benzyna, Diesel i LPG dużo, dużo taniej

paliwo-benzyna-diesel-lpg-ceny-podatek

Podaj dalej

Ceny paliw wciąż utrzymują się na bardzo wysokim poziomie. Choć są powody do optymizmu – bo w końcu się ustabilizowały – to jednak benzyna, Diesel i LPG pozostają bardzo drogie. Końcówka marca to ostatni moment, aby pobrać duże dofinansowanie na paliwo. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Promocja na paliwo – to ostatni dzwonek

Paliwo na stacjach benzynowych w ostatnich dniach mocno się ustabilizowało. Za benzynę pod koniec marca musimy zapłacić w granicach 6,50 zł/litr, natomiast Diesel kosztuje średnio o złotówkę więcej. Na szczęście istnieją sposoby, aby zmniejszyć rachunek na stacji benzynowej. 

Końcówka marca i początek kwietnia będzie ostatnim momentem, aby skorzystać z promocji na paliwo. Akcja specjalna organizowana przez Oponeo co prawda będzie trwała dłużej, ale większość z nas właśnie teraz kupuje opony letnie na nowy sezon. Jak zatem skorzystać z promocji?

Wystarczy, że kupicie opony za pośrednictwem tego linka, aby otrzymać kartę przedpłacona o wartości 60 lub 120 złotych. Będzie ona możliwa do zrealizowania na każdej stacji benzynowej, akceptującej płatności kartami MasterCard. Wartość karty będzie zależała od wybranego rozmiaru opon. Ale to jeszcze nie wszystko. 

paliwo-ostatni-moment-na-dofinansowanie
fot. freepik

Kupisz te opony, będziesz oszczędzał

Kupując opony producenta premium możemy liczyć na bardziej długofalowe oszczędności, niż tylko tańsze paliwo. Jedna z opon – Michelin CrossClimate 2 – objęta promocją, pozwoli nam także unikać wizyt u wulkanizatorów przez ładnych kilka lat. Jak to możliwe? 

Opony całoroczne (nie mylić z wielosezonowymi!) francuskiego producenta posiadają technologię, która pozwala na bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Do tego stopnia, że opony te są dozwolone w zimie nawet w krajach, w których istnieje obowiązek jazdy na oponach zimowych. Co więcej, przy obecnych warunkach i klimacie, takie opony sprawdzą się dużo lepiej niż letnie/zimowe. 

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Obecnie wydawało się, że zima przeszła już do historii. Utrzymujące się przez kilka dni temperatury na poziomie powyżej 20 stopni Celsjusza skłoniły wielu kierowców do wymiany opon na letnie. A tymczasem prognozy pogody mówią już o zbliżających się przymrozkach i opadach śniegu. Właśnie dlatego warto rozważyć zakup opon całorocznych, które objęte są promocją. 

Kup teraz – opony w mega promocji!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News