PILNE: Tanie tankowanie nigdy nie było tak proste! Paliwo w niskiej cenie dla każdego

PILNE: Tanie tankowanie nigdy nie było tak proste! Paliwo w niskiej cenie dla każdego

paliwo diesel benzyna ceny

Podaj dalej

Kierowcy często żyją w mylnym przekonaniu, że tanie tankowanie zarezerwowane jest tylko dla garstki kierowców, zapisujących się do różnego rodzaju programów specjalnych. Paliwo premium w promocyjnej cenie dostępne jest jednak dla każdego – bez potrzebny zakładania kont, rejestracji, czy kart paliwowych. Wystarczy, że podjedziemy na stację i zatankujemy, to takie proste! Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Tanie paliwo dla każdego – sprawdź!

shell-paliwo-benzyna-tania

Stacje często zachęcają kierowców do tańszego tankowania, ale równie często związane jest to z koniecznością udziału w programach lojalnościowych, zakładania kart, czy zatankowania określonej ilości paliwa. Ale tanie paliwo premium jest dla każdego, a tankowanie za mniej wcale nie musi być trudne i związane z narzuconymi z góry obowiązkami.

Wystarczy pamiętać o dwóch dniach w kalendarzu – wtorku i czwartku. To właśnie wtedy na stacjach Shell paliwo z rodziny Shell V-Power możemy zatankować w cenie paliwa podstawowego. We wtorek promocją objęte jest Shell V-Power 95, natomiast w czwartek – Shell V-Power Diesel.

Proste jak… tankowanie

Przed tankowaniem nie musimy robić praktycznie nic. Wszystko odbywa się według standardowej procedury – przyjeżdżamy na stację, tankujemy paliwo i idziemy płacić. Kilka minut i możemy odjeżdżać. Co więcej, nie musimy spełniać żadnych wymogów dotyczących minimalnej ilości litrów paliwa. Możemy zatankować tyle, na ile mamy akurat ochotę.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Ze swojej strony jednak zachęcamy wszystkich, aby tankować paliwo zawsze do pełna. Jest to nie tylko najzdrowsze dla naszego samochodu, ale i dla naszego portfela. Tankując paliwo po 50 zł nie uda nam się zaplanować tankowania w konkretne dni. Jest to nie tylko strata pieniędzy, ale i czasu.

Szereg korzyści

Paliwo z rodziny Shell V-Power zapewnia szereg korzyści dla naszego samochodu, jak i portfela. Po pierwsze pomaga zmniejszyć spalanie naszego samochodu, a także obejmuje silnik dodatkową ochroną przed nagarem i brudem. A portfel – promocja mówi sama za siebie. A jeśli jeszcze auto będzie mniej palić – klasyczne win-win!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News