PILNE: Promocja na paliwo również po wakacjach! Benzyna i Diesel tańsze o więcej niż 30 gr/l

PILNE: Promocja na paliwo również po wakacjach! Benzyna i Diesel tańsze o więcej niż 30 gr/l

PILNE: Promocja na paliwo również po wakacjach! Benzyna i Diesel tańsze o więcej niż 30 gr/l

Podaj dalej

1 września dobiega końca promocja na paliwo, a za benzynę i Diesel kierowcy będą musieli zapłacić więcej o 30 groszy na litrze. Z tym, że… nie do końca! Na szczęście istnieją jeszcze inne promocje na tankowanie, z których warto skorzystać już od września. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Promocja na paliwo również po wakacjach

Od 1 sierpnia koniec rabatów na paliwo
fot. pixabay.com – Engin_Akyurt

Jeszcze przed wakacjami większość najważniejszych stacji benzynowych w Polsce wprowadziła promocję na paliwo. Dzięki programom lojalnościowym mogliśmy przez dwa miesiące tankować benzynę i Diesel o 30 groszy na litrze taniej. Wkrótce jednak ta promocja się zakończy, a kierowcy będą musieli tankować drożej. 

Spójrzmy jednak na suche fakty. Choć promocja ta była bardzo dobrze przyjęta przez kierowców, obniżka na paliwo wynosiła przy pełnym baku około 15 złotych. Od września będziemy mogli obniżyć cenę za paliwo dużo bardziej. 

Wystarczy skorzystać z TEJ PROMOCJI, dzięki której otrzymamy kartę przedpłaconą o wartości 60 zł lub 120 zł. Możemy skorzystać z niej na każdej stacji benzynowej w Polsce, która akceptuje płatności kartą MasterCard. Czyli praktycznie wszędzie. Jak wziąć udział w promocji?

diesel benzyna ropa naftowa paliwo cena ceny
fot. freepik.com – Max4e

Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać?

Musimy zrobić coś, co i tak każdy kierowca powinien zrobić raz na jakiś czas. Chodzi o zakup opon – promocja na portalu Oponeo pozwoli nam skorzystać z karty przedpłaconej o wartości nawet 120 zł na paliwo. To rownież dobry moment aby sprawdzić stan swojego ogumienia przed zbliżającym się sezonem zimowym. 

Ponadto, ze względu na inflację i drożyznę, również opony zaczną wkrótce drożeć. Dlatego warto pomyśleć o zakupie już teraz i skorzystaniu z karty przedpłaconej na paliwo. Dzięki niej możemy albo raz zatankować o 120 zł taniej, albo rozłożyć sobie ten „rabat” na kilka tankowań. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News