PILNE: Promocja na paliwo przedłużona! Benzyna, Diesel i LPG na Shell w niższych cenach na dłużej niż zakładano

PILNE: Promocja na paliwo przedłużona! Benzyna, Diesel i LPG na Shell w niższych cenach na dłużej niż zakładano

PILNE: Promocja na paliwo przedłużona! Benzyna, Diesel i LPG na Shell w niższych cenach na dłużej niż zakładano

Podaj dalej

Na początku wakacji kierowcy w całej Polsce zaczęli korzystać z promocji na paliwo, dzięki której mogliśmy zatankować litr benzyny czy Diesla o 30 gr/l taniej. Początkowo miała ona obowiązywać do 31 sierpnia, jednak Shell zdecydował się przedłużyć promocję „Tankuj korzyści” do końca września 2022 roku!

Shell przedłuża promocję na paliwo o 4 tygodnie

Stacja Shell i rabat na diesel i benzynę
fot. Marcin Zabolski

Ku uciesze kierowców, Shell przedłużył promocję na swoje paliwo. Dzięki niej zatankujemy benzynę Shell FuelSave 95 oraz olej napędowy Shell FuelSave Diesel z rabatem 30 groszy na litrze. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 50 litrów, czyli 15 złotych. Jeśli zatankujemy więcej, zapłacimy za każdy litr paliwa ponad, po cenie regularnej.

Zasady akcji „Tankuj korzyści” są zatem dokładnie takie same, jak podczas wakacji. Oznacza to, że rabat na paliwo dostępny jest przy każdym tankowaniu – bez względu na ich częstotliwość lub liczbę.

Ponadto, także do końca września, obowiązuje rabat 10 groszy na litrze dla tankujących LPG. Jednorazowo przysługuje rabat na zakup 25 litrów Shell AutoGas . Również w tym przypadku częstotliwość i liczba tankowań w miesiącu jest nieograniczona.

Program lojalnościowy ma również wiele innych korzyści

Dystrybutor Shell benzyna diesel
fot. Marcin Zabolski

Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility Shell Polska: – Akcja promocyjna „Tankuj Korzyści” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kierowców. Mamy świadomość, że wraz z początkiem roku szkolnego ruch na drogach, a tym samym zapotrzebowanie na paliwo jeszcze się zwiększą, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Mamy nadzieję, że rabaty na paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel oraz Shell AutoGas będą ważnym uzupełnieniem bogatej oferty promocyjnej, jaka czeka na stałych klientów na stacjach Shell. 

Aby skorzystać z promocji wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Aby uzyskać rabat, wystarczy przy płatności za paliwo zeskanować aplikację lub kartę Shell ClubSmart. Niższa cena naliczy się automatycznie, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa.

To jednak nie wszystkie korzyści – w programie lojalnościowym ShellClubSmart, który jest obecny w Polsce od 22 lat, możemy zbierać punkty, które następnie wymienimy na nagrody. Wśród nich znajdują się m. in. bony na zakupy w takich sklepach jak Biedronka, EURO RTV AGD, Smyk czy Allegro. Zebrane punkty można również wykorzystać do zapłacenia za paliwo oraz inne produkty dostępne na stacjach Shell.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News