PILNE: Polski bon na paliwo wciąż działa! Można jeszcze wziąć pieniądze na benzynę, Diesel czy LPG. Zostało ...

PILNE: Polski bon na paliwo wciąż działa! Można jeszcze wziąć pieniądze na benzynę, Diesel czy LPG. Zostało ...

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Polski bon na paliwo cieszy się dużą popularnością wśród kierowców, którzy dzięki niemu mogą zapłacić za benzynę, Diesel czy LPG dużo mniej. Jego termin został wydłużony, a kierowcy nadal mogą korzystać z atrakcyjnej promocji. Jej szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Bon na paliwo cały czas działa

diesel benzyna paliwo
fot. freepik

Kierowcy w Polsce mogą odebrać aż 120 zł na paliwo. Pieniądze otrzymujemy w formie karty przedpłaconej, którą możemy zapłacić na każdej stacji benzynowej akceptującej płatności MasterCard. Kwota 120 zł to w obecnych warunkach praktycznie 1/3 baku, więc jest o co walczyć! 

Jak otrzymać taką kartę przedpłacona na paliwo? Wystarczy przeczytać szczegóły promocji na tej stronie. 

Podczas gdy paliwo w Polsce wciąż kosztuje krocie, kierowcy mogą spodziewać się, że w najbliższych tygodniach będzie tylko gorzej. Sytuacja z ropą naftową jest z dnia na dzień coraz bardziej niepewna. I choć nie musimy się martwić, że na stacjach zabraknie paliwa, jego ceny są jedną wielką niewiadomą. 

Benzyna, Diesel i LPG – po ile w wakacje?

Polski bon na paliwo wystartował
fot. freepik.com – plusonevector

Do tego wszystkiego zbliża się okres wakacyjny, który zawsze oznacza większy popyt na paliwo. A większy popyt na paliwo zawsze przekłada się na wyższe ceny. Ile w wakacje będą kosztowały benzyna, Diesel czy LPG? To zależy od wielu czynników i – co ciekawe – może rozwiązać się na dwa sposoby. 

Jednym ze sposobów radzenia sobie z wszechobecną drożyzną na stacjach benzynowych jest korzystanie z licznych promocji. Jedna z nich cały czas dostępna jest na stronie Oponeo. A szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Po zakupie kompletu opon Michelin otrzymamy kartę przedpłacona o wartości nawet 120 zł. Będziemy mogli wydać ją na każdej stacji benzynowej w Polsce, jeśli tylko akceptuje ona płatności MasterCard.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News