PILNE: Polski bon na paliwo - to ostatni moment, aby wziąć pieniądze! Takiej promocji jeszcze nie było

PILNE: Polski bon na paliwo - to ostatni moment, aby wziąć pieniądze! Takiej promocji jeszcze nie było

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Polski bon na paliwo cały czas działa, jednak czasu na to, aby wziąć pieniądze, jest coraz mniej. Takiej promocji, gdzie możemy zatankować prawie pół baku za darmo, jeszcze nie było. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Bon na paliwo – jeszcze jest czas

Polski bon na paliwo cieszy się bardzo dużą popularnością wśród polskich kierowców. Za jego pomocą możemy bowiem zatankować paliwo dużo taniej, a promocja nie będzie trwała wiecznie. Warto więc się jednak pospieszyć, tym bardziej jeśli wciąż nie wymieniliście opon na letnie. Szczegóły promocji możecie znaleźć pod TYM LINKIEM. 

paliwo-nowe-przepisy
fot. freepik

Jak zatankować paliwo taniej? Promocja skierowana jest głównie do kierowców, którzy wciąż nie zmienili opon na letnie. Jeśli twoje stare ogumienie nadaje się już tylko na śmietnik i na nowy sezon musisz kupić opony, to ostatni dzwonek, aby skorzystać z promocji. 

Objęte nią są trzy rodzaje opon Michelin: Primacy 4+, Pilot Sport 5 oraz CrossClimate 2. Każda z nich przeznaczona jest dla kierowców korzystających ze swoim samochodów w inny sposób. Tym niemniej, każda z nich pozwoli ci odebrać bon na paliwo. Co więcej, opony francuskiego producenta pomagają oszczędzać paliwo w trakcie jazdy, więc wydatki na stacjach benzynowych w przyszłości także będą niższe. 

Opony Michelin Pilot Sport 5
fot. Michelin

Bon na paliwo możemy pobrać w wysokości 60 zł lub 120 zł – w zależności od rozmiaru kupionych opon. Kartę przedpłacona można wykorzystać na dowolnej stacji benzynowej. Wystarczy, że placówka będzie akceptować płatności kartą MasterCard. 

Dlaczego warto kupić te opony?

Ogumienie francuskiego producenta jest kuszące nie tylko z powodu obowiązującej promocji. Wspomniane trzy rozdaje opon to przysłowiowe „dla każdego, coś dobrego”. Coraz większą popularnością cieszą się opony całoroczne (nie mylić z wielosezonowymi!), które w dzisiejszych warunkach atmosferycznych są świetnym pomysłem. 

opony letnie zimowe zmiana opon kiedy zmienić
fot. pixabay

Z pewnością znacie kogoś (a może sami mieliście taką sytuację), kto po pierwszych wiosennych oznakach założył letnie opony. A kilka dni później wróciły przymrozki i w niektórych częściach Polski pojawiły się nawet opady śniegu. Właśnie w takich sytuacjach idealnie sprawdzają się opony Michelin CrossClimate 2. 

Oprócz nich w skład promocji wchodzą Primacy 4+ – letnie opony oraz Pilot Sport 5 – najnowsza generacja sportowej opony Michelin. Jest ona jeszcze lepsza od poprzednika, którego zna każdy pasjonat sportowej jazdy samochodem. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News