PILNE: Polscy kierowcy zatankują paliwo po 4 zł za litr! Fenomenalna promocja potrwa tylko do 5 marca

PILNE: Polscy kierowcy zatankują paliwo po 4 zł za litr! Fenomenalna promocja potrwa tylko do 5 marca

benzyna diesel ceny paliw paliwo

Podaj dalej


Choć wraz z nadejściem Nowego Roku i powrotem pełnych stawek VAT paliwo na naszych stacjach nie podrożało, kierowcy wciąż chętnie korzystają z licznych promocji. Tylko do 5 marca z bonem paliwowym na stacjach Orlen możemy obniżyć cenę paliwa do zaledwie 4 złotych za litr. To może być doskonały pomysł przed zbliżającymi się feriami. Jak wziąć udział w promocji?

Promocja tylko do 5 marca

Tu paliwo jest najtańsze
fot. freepik.com – Olga Dobrovolska

Paliwo co prawda nie podrożało, ale wciąż spędza sen z powiek wielu kierowców. Na codzień wielu z nas przerzuciło się na komunikację miejską, albo spacery czy w odpowiednich warunkach atmosferycznych rower. Czasami jednak nie jesteśmy w stanie zostawić naszego samochodu na parkingu. Zbliżający się długi styczniowy weekend, a także ferie w całej Polsce, będą okresem wzmożonego ruchu na drogach. 

Z tego powodu warto zadbać o nasze portfele i bezpieczeństwo. A dzięki tej promocji możemy połączyć ze sobą te dwie kluczowe kwestie. 

Tańsze paliwo z bonem 

Ile kosztuje paliwo od 4 stycznia
fot. freepik.com – user14919810

Dzięki skorzystaniu z promocji możemy otrzymać bon do wykorzystania na stacjach benzynowych Orlen o wartości 60 lub 120 zł. W przypadku tej drugiej wartości w przypadku tankowania pełnego baku o pojemności 50 litrów możemy „zbić” cenę za litr do zaledwie 4 zł. 

To pozwoli wyjechać na wymarzone ferie w nieco lepszych nastrojach. Pamiętacie jeszcze tankowanie za takie pieniądze? To wcale nie było tak dawno, jak mogłoby się wydawać, prawda?

Bezpieczeństwo

W jakiej cenie paliwo po świętach?
fot. freepik. com – irenemiller

Pamiętajmy również o tym, aby dbać o stan naszych opon. Choć obecna aura na to nie wskazuje, zima jeszcze się nie skończyła. Już w najbliższy weekend możemy spodziewać się sporych wahań temperatur, a także obfitych opadów śniegu. Jeśli nie będziemy mieli założonych odpowiednich opon, możemy mieć spore problemy nawet w mieście, nie mówiąc już o feriach w górach. 

Ponadto, pamiętajmy też o regularnym sprawdzaniu ciśnienia w naszych oponach. Dzięki temu nasz samochód nie będzie zużywał ogumienia zbyt szybko, a także nie będzie spalał niepotrzebnie więcej paliwa. Przed podróżą z większym załadunkiem warto także „dopompować” opony według wskazań znajdujących się na klapce wlewu paliwa. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News