PILNE: Polacy są zachwyceni! To popularne paliwo jest dziś o kilkadziesiąt groszy tańsze

PILNE: Polacy są zachwyceni! To popularne paliwo jest dziś o kilkadziesiąt groszy tańsze

ceny paliw paliwo diesel benzyna

Podaj dalej

Wielu kierowców kojarzy paliwa premium z czymś niedostępnym, albo zarezerwowanym tylko dla luksusowych samochodów i ich bogatych właścicieli. Ale to nieprawda i dziś chcielibyśmy pokazać wam sposób, w jaki wszyscy możemy tankować lepsze paliwo dla naszych samochodów i jeszcze na tym zarobić. Sprawdźcie szczegóły TUTAJ.

Tańsze paliwo premium

Shell oferuje zimowego Diesla wysokiej jakości

Popularne w Polsce paliwo Shell V-Power wcale nie musi być drogie. Wystarczy, że zaznajomimy się ze szczegółami promocji, jaką oferuje Shell. W każdy wtorek i czwartek, odpowiednio benzyna i diesel, są objęte kuszącą promocją. W jej ramach za paliwo Shell V-Power zapłacimy dokładnie tyle, ile za zwykłe paliwo – we wtorek benzyna Shell V-Power 95, a w czwartek Shell V-Power Diesel.

I musimy przyznać, że tankowanie paliwa premium w te dni opłaca się dużo bardziej. Tańsze paliwo premium o kilkadziesiąt groszy przynosi szereg korzyści nie tylko dla naszego portfela, ale przede wszystkim dla naszego samochodu.

Nowoczesne silniki, czy to benzynowe, czy w szczególności diesla, są bardzo złożonymi konstrukcjami. Dlatego też należy odpowiednio o nie dbać. Tankowanie paliwa premium – szczególnie w takiej cenie – jest świetnym pomysłem, aby zachować swój silnik w czystości. Opracowane przy pomocy specjalistów paliwa Shell V-Power pomagają chronić i czyścić silnik z różnego rodzaju osadów i nagarów.

shell-paliwo-benzyna-tania

Tankuj benzynę lub Diesel tylko w te dni!

Ponadto, efekty zauważycie już po pierwszym tankowaniu. A przy tym wszystkim – wasz silnik będzie miał niższe spalanie. Czy to nie brzmi świetnie? Brzmi i przede wszystkim wcale nie jest drogie.

Wystarczy, że tankowanie zaplanujecie odpowiednio wcześniej i będziecie odwiedzać stacje paliw we wtorki lub czwartki, w zależności od tego, jaki silnik macie pod maską. Wystarczy sprawdzić szczegóły promocji TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News