PILNE: Polacy mogą już odbierać bon 120 zł na paliwo! Zadziała na benzynę, Diesel i LPG

PILNE: Polacy mogą już odbierać bon 120 zł na paliwo! Zadziała na benzynę, Diesel i LPG

lpg-juz-nie-jest-najtansze-paliwo-obniza-technologia

Podaj dalej

Wraz z nadejściem wiosny Oponeo wróciło z akcją specjalną skierowaną do kierowców. Polacy mogą odebrać bon – kartę przedpłaconą – o wartości 60 lub 120 zł do wykorzystania na paliwo. Dzięki niej tankowanie stanie się choć trochę mniej uciążliwe. Jak uzyskać taką kartę? Szczegóły akcji znajdziecie TUTAJ. 

Tańsze paliwo z kartą przedpłaconą

Paliwo i jego ceny w ostatnich dniach trochę się ustabilizowały, ale nie znaczy to, że tankowanie stało się łatwiejsze i przyjemne. Benzyna i Diesel są wciąż bardzo drogie, a kierowcy poszukują sposobów na to, jak zatankować samochód taniej. Jednym z nich może być szczególna akcja Oponeo. 

Jest ona o tyle istotna, że wielu kierowców właśnie w nadchodzących tygodniach będą kupowali nowe letnie opony. Zima chyba na dobre już sobie odeszła, więc sezon u wulkanizatorów będzie coraz bardziej intensywny. 

W skład promocji wchodzą trzy różne opony Michelin, spośród których każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Możemy więc kupić opony Michelin Primacy 4+, Michelin Pilot Sport 5 lub Michelin CrossClimate 2. 

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Letnie opony – jak je wybrać?

Pierwsza z nich to letnia opona oferująca znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości. Oznacza to, że oferuje ona bezpieczeństwo i komfort od pierwszego do ostatniego kilometra. Francuski producent chce, aby jego opony działały tak samo przez cały okres eksploatacji opon. 

PILNE: Rząd znosi akcyzę na paliwo! Benzyna i Diesel tańsze nawet o 1,50 zł/litr

Letnia opona posiada technologię EverGrip, która zapewnia dużą trwałość. To oznacza, że warto nawet nieco dopłacić za droższą oponę, która wytrzyma po prostu dużo większą liczbę kilometrów. 

Dla fanów sportowej jazdy dostępna jest opona Pilot Sport 5. To najnowszy produkt w gamie francuskiego producenta, który niedawno sprawdzaliśmy wspólnie z Krzysztofem Hołowczycem. Najnowsza technologia zapewnia precyzyjną sterowność i kontrolę, a także responsywność wynikającą z większej przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni. Jeśli samochód nie jest dla ciebie tylko środkiem transportu z punktu A do punktu B, warto spróbować cieszyć się jazdą na tych oponach. 

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Koniec z wymianą opon – CrossClimate 2

Ostatnim produktem objętym szczególną promocją z bonem na paliwo jest CrossClimate 2. To opona całoroczna, która wygrała wiele testów najbardziej uznanych redakcji na świecie. Dzięki wysokim osiągom w zakresie hamowania i przyczepności na śniegu, najlepszym osiągom hamowania na suchej nawierzchni i znakomitym osiągom na mokrej nawierzchni i śniegu przy dopuszczalnym poziomie zużycia opona zapewnia większe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa w porównaniu do swojej bestsellerowej poprzedniczki

To opona dla kierowców, którzy jeżdżą dużo po mieście i nie lubią stać w kolejkach i dwa razy do roku płacić u wulkanizatora za wymianę. W dzisiejszym klimacie warunki atmosferyczne potrafią zmieniać się z dnia na dzień, a z tą oponą nigdy nie damy się im zaskoczyć. 

Kup teraz! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News