PILNE: Polacy mogą jeszcze pobierać duże dofinansowanie na paliwo. Końcówka marca to ostatni moment!

PILNE: Polacy mogą jeszcze pobierać duże dofinansowanie na paliwo. Końcówka marca to ostatni moment!

lpg-juz-nie-jest-najtansze-paliwo-obniza-technologia

Podaj dalej

Końcówka marca to ostatni moment, aby pobrać duże dofinansowanie na paliwo. Benzyna, Diesel i LPG wciąż kosztują bardzo dużo, a kierowcy szukają sposobów na zaoszczędzenie „kilku groszy”. Ta promocja cieszy się w naszym kraju wyjątkowo dużą popularnością – SPRAWDŹ TUTAJ. 

Duże dofinansowanie na paliwo

Za naszymi oknami zrobiło się już wiosennie i zdaje się, że zima na dobre opuściła kierowców. To oznacza, że znajdujemy się w okresie wymiany opon. Jeśli nie masz odpowiedniego letniego kompletu, sprawdź poniższą promocję. Dzięki niej otrzymasz dofinansowanie w wysokości nawet 120 zł na paliwo. Sprawdź szczegóły tutaj. 

Na czym polega promocja? Wystarczy kupić komplet opon za pośrednictwem powyższego linka na portalu Oponeo, aby otrzymać kartę przedpłaconą. Może mieć ona wartość 60 zł lub 120 zł – w zależności od rozmiaru opon. 

Promocja ma jeszcze swoje drugie dno – zakup opon producenta premium, jakim jest Michelin, oznacza, że będziemy oszczędzać pieniądze każdego dnia, gdy odpalimy nasz samochód. Po pierwsze, technologia znajdująca się w oponach francuskiego producenta pomaga w obniżeniu spalania naszego samochodu. Po drugie, opony te zapewniają długotrwałe osiągi, dzięki czemu będą zachowywać swoje własności od pierwszego do ostatniego kilometra. 

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Jeśli zdecydujemy się na zakup opon, otrzymamy bon na paliwo do wykorzystania na każdej stacji benzynowej, która akceptuje transakcje MasterCard. Jakie opony objęte są promocją?

Michelin Primacy 4+  

Ambicją Michelin jest zapewnianie bezpieczeństwa przez cały okres eksploatacji opon. Dlatego opona oferuje znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości, najlepszą kontrolę przy aquaplaningu i znakomitą trwałość. 

Ta letnia opona została opracowana z użyciem technologii Michelin EverGrip dzięki czemu, wybierając ją, wybierasz dużą trwałość, która pozwoli ci cieszyć się każdą podróżą. W testach niemieckiego TUV opony te znajdują się w czołówce pod względem hamowania na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości.

Michelin Pilot Sport 5

Opony Michelin Pilot Sport 5
fot. Michelin

Ta najnowsza opona francuskiego producenta to ewolucja modelu Pilot Sport 4, który zna każdy entuzjasta sportowej jazdy. Opony te nadadzą nawet zwykłemu samochodowi sportowy charakter. 

Ogumienie to daje niezwykłą precyzję i reaktywność kierowania. Wszystko dzięki technologii zaczerpniętej bezpośrednio z takich sportów jak Le Mans, Formuła E, czy Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC). 

Michelin CrossClimate 2 

To prawdziwy ekspert w kategorii opon całorocznych, zapewniający bezpieczną jazdę na każdej drodze i przy każdej pogodzie. To niezwykle ważne przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych, kiedy tak naprawdę mamy zaledwie 2 pory roku, a nie jak kiedyś 4 – i mocniejszą zimę. 

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Co więcej, opony te są dopuszczone do ruchu nawet w krajach, gdzie wymagane są w okresie zimowym – opony zimowe. W testach TUV to numer 1 w zakresie osiągów na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni przy dopuszczalnym poziomie zużycia.

Kup teraz! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News