PILNE: Płacąc kartą za paliwo Polacy zapłacą za rachunek o 30% mniej! Wystarczy pobrać aplikację

PILNE: Płacąc kartą za paliwo Polacy zapłacą za rachunek o 30% mniej! Wystarczy pobrać aplikację

mandat karta kredytowa

Podaj dalej

Promocje na paliwo wciąż są bardzo popularne, choć nie ma ich już aż tyle, co w wakacje. Kierowcy wciąż mogą jednak obniżać swoje rachunki, a w przypadku tej promocji wystarczy spełnić trzy warunki. Jednym z nich, najważniejszym, jest pobranie aplikacji na swojego smartfona. Dzięki temu do 31 grudnia będziemy mogli płacić o 30% mniej za to konkretne paliwo, które jest coraz bardziej popularne w naszym kraju. 

To paliwo tańsze o 30%

kia-wallbox-ladowanie-diesel
fot. KIA

Paliwo wciąż jest bardzo drogie, a biorąc pod uwagę koniec tarczy antyinflacyjnej, który pojawi się 1 stycznia 2023 roku, będzie tylko gorzej. Dlatego też kierowcy wciąż poszukują sposobów na tańsze tankowanie swoich samochodów. 

Od 28 listopada kierowcy samochodów elektrycznych zapłacą za paliwo o 30% mniej. Promocja obowiązuje w całej Polsce i wystarczy spełnić kilka warunków, aby wziąć w niej udział. Ci, którzy będą chcieli zapłacić mniej za paliwo do swojego elektryka, muszą ściągnąć aplikację EV Klub Polska oraz płacić za ładowanie kartą VISA. 

30% rabat obowiązuje na stacjach ładowania GreenWay Polska oraz GO+EAuto. 

Popularyzacja elektryków

samochody elektryczne prąd węgiel
fot. pixabay

Łukasz Lewandowski, koordynator EV Klub Polska: – Potrzeby użytkowników samochodów elektrycznych przyczyniły się do podjęcia decyzji o stworzeniu dedykowanej aplikacji, która nie tylko ułatwi użytkowanie auta elektrycznego, ale będzie również oferować benefity o wymiarze finansowym. Wśród nich są zniżki na ładowanie EV.

Aplikację EV Klub Polska na nasze smartfony możemy pobrać za pomocą sklepów App Store i Google Play. Dostępna jest ona na większość telefonów i oferuje więcej, niż tylko możliwość skorzystania z rabatu. Przede wszystkim zawiera na bieżąco aktualizowaną mapę sieci ładowarek dla samochodów elektrycznych. Są także inne benefity, jak zniżki na zakup wallboxa, car detailing, czy nocleg w hotelu. 

Więcej benefitów niż tylko tańsze paliwo

Diesel samochód elektryczny
fot: pl.freepik.com

Łukasz Lewandowski, EV Klub Polska: – Dzięki współpracy z naszymi partnerami strategicznymi, tj. Visa, GreenWay Polska oraz GO+EAuto, możemy zaoferować członkom klubu od 10 do 30 proc. rabatu na ładowanie na blisko tysiącu punktów ładowania w całym kraju. A to tylko część benefitów, jakie są oferowane za pośrednictwem aplikacji. 

Rafał Czyżewski, prezes GreenWayPolska: – Bardzo nas cieszy zaangażowanie Visa w obniżanie kosztów podróży samochodem elektrycznym. Jazda elektrykiem wciąż jest znacznie tańsza od jazdy autem spalinowym, ale wzrosty cen energii są odczuwalne i przełożyły się niekorzystnie na ceny ładowania. Akcja rabatowa naszego partnera jest w stanie te zmiany w istotnym stopniu zniwelować. To dla kierowców duża wartość.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News