PILNE: Ostatni moment aby wziąć duże dofinansowanie na paliwo! Benzyna, Diesel i LPG o połowę taniej

PILNE: Ostatni moment aby wziąć duże dofinansowanie na paliwo! Benzyna, Diesel i LPG o połowę taniej

paliwo-przyszlosci-rewolucja-na-stacjach

Podaj dalej

Polscy kierowcy mają ostatnią okazję na to, aby pobrać duże dofinansowanie na paliwo. Z nim benzyna, Diesel i LPG na stacji benzynowej może być nawet o połowę tańsza. Jak zdobyć dodatkowe pieniądze do wydania na stacji? Sprawdź TUTAJ. 

Tańsze paliwo z tą promocją – sprawdź

stacje paliw ceny diesel marża
fot. pixabay

Paliwo na stacjach benzynowych wciąż jest horrendalnie drogie. Na szczęście istnieją sposoby, aby zatankować nasze samochody dużo taniej. Jeden z nich jest aktualny właśnie teraz – Polacy chętnie z niego korzystają, jednak już wkrótce nie będzie on aktualny. Szczegóły promocji możesz sprawdzić pod tym linkiem. 

Dlaczego akurat teraz? To ostatni moment na wymianę opon – przymrozki w nocy oznaczają, że to już czas. Kierowcy, którzy jeszcze nie kupili opon powinni więc skorzystać z poniższej promocji, dzięki której będą mogli zatankować nawet pół baku za darmo. Przy obecnych cenach paliw to naprawdę sporo. 

Są oczywiście jeszcze inne sposoby na oszczędzanie. Paliwo możemy tankować także w wybrane dni, gdy stacje benzynowe oferują paliwo premium w cenie regularnego. Dzięki temu nasz samochód będzie palił mniej, a my na jednym tankowaniu zrobimy dużo więcej kilometrów. 

Opony są kluczowe dla spalania

zamknięte stacje paliw paliwo diesel benzyna
fot. pixabay

Opony są również kluczowe dla spalania naszych samochodów. Kierowcy często o tym zapominają, ale odpowiedni poziom ciśnienia w oponach jest kluczowy dla właściwego spalania naszych samochodów. Odpowiednie wartości możecie znaleźć pod wlewem do baku. 

Jeśli zaś chodzi o ceny paliw… Niestety analitycy nie mają dla nas najlepszych wieści. Od listopada paliwo będzie jeszcze droższe, więc im szybciej zatankujemy nasz samochód do pełna, tym lepiej. 

Wiele krajów Unii Europejskiej próbuje pomóc swoim obywatelom. Francuzi otrzymają od rządu pieniądze wyrównujące inflacje, za które będą mogli tankować swoje samochody. W Polsce narazie nikt nie mówi o tego typu pomocy. Choć paliwo jest bardzo drogie, wciąż jest jednym z najtańszych w całej Europie. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News