PILNE: Od 1 września koniec promocji na paliwo. Jest jednak sposób, aby przedłużyć tańsze tankowanie!

PILNE: Od 1 września koniec promocji na paliwo. Jest jednak sposób, aby przedłużyć tańsze tankowanie!

PILNE: Od 1 września koniec promocji na paliwo. Jest jednak sposób, aby przedłużyć tańsze tankowanie!

Podaj dalej

Z początkiem wakacji praktycznie wszystkie stacje benzynowe w Polsce wprowadziły promocję 30 gr/l na paliwo. Rabaty cieszyły się sporym zainteresowaniem, jednak już na samym początku pojawiła się informacja, że promocja obowiązywać będzie tylko w trakcie wakacji. Jest jednak sposób, aby wciąż korzystać z rabatów na paliwo. Sprawdź TUTAJ. 

Tanie paliwo nawet po wakacjach

Paliwo tańsze o 30 gr/litrze to kusząca promocja dla każdego kierowcy. Nie ważne, czy podróżujecie dużo, czy mało – taka promocja pozwalała zatankować średniej wielkości bak nawet o 15 zł taniej. A co, jeśli pełny bak możemy zatankować nawet o 120 zł taniej?

1 września wielu kierowców przeżyje szok podjeżdżając na pobliską stację benzynową. Okaże się wtedy bowiem, że nie damy rady „obniżyć” ceny z pomocą kuponów rabatowych. To oznacza, że za paliwo zapłacimy o 30 groszy więcej, niż w trakcie wakacji. 

Do 31 sierpnia warto zapisać się do promocji na paliwo
fot. freepik.com – kwangmoop

Warto jednak skorzystać z innych promocji, dzięki którym zatankujemy pełny bak nawet o 120 zł taniej. Firma Oponeo wciąż oferuje swoim klientom rabat na stacje benzynowe. Obowiązuje on w formie karty przedpłaconej o wartości 120 zł. Możemy zatem obniżyć cenę kilku tankowań o wspomniane 15 zł na baku, albo wykorzystać cały bon za jednym razem. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Kup opony póki są tanie

Ano to, co czeka praktycznie każdego kierowcę. Wystarczy kupić komplet opon za pośrednictwem poniższego linku. To dobry moment na zakup opon przed zbliżającym się okresem zimowym, a także na sprawdzenie stanu swojego ogumienia. 

diesel benzyna ceny paliw cena
fot. freepik.com – irenemiller

Szalejąca inflacja i wszechobecna drożyzna oznacza, że – podobnie jak wszystko inne – również opony będą drożeć. Dlatego warto za wczasu dokonać zakupu i spokojnie czekać na nadejście sezonu zimowego. Tym bardziej, że dzięki temu będziemy mogli zatankować do pełna kilka razy obniżając cenę za paliwo nawet o więcej niż 30 groszy na litrze. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News