PILNE: Masz benzynę lub Diesel? Ogromne utrudnienia w całej Polsce - przez najbliższe 48 godzin nie ruszaj swojego samochodu!

PILNE: Masz benzynę lub Diesel? Ogromne utrudnienia w całej Polsce - przez najbliższe 48 godzin nie ruszaj swojego samochodu!

diesel-i-benzyna-beda-zakazane-kierowcy-beda-manipulowani

Podaj dalej

Masz benzynę lub Diesel i jeździsz nim na codzień? Dziś lepiej zostaw swój samochód na parkingu i wybierz alternatywne środki podróżowania. Wszystko za sprawą ogólnokrajowych protestów rolników, które w zależności od miejsca potrwają od 24 do 48 godzin. 

Masz benzynę lub Diesel? Daj im wolne

diesel
fot. pixabay

Rolnicy zablokowali dziś wszystkie najważniejsze szlaki turystyczne w Polsce. Jeśli planowałeś ruszać dziś swój samochód, może warto rozważyć inny sposób podróży. Albo w ogóle zostać w domu – w końcu dziś prawie każdy może korzystać z home office. Wasz Diesel wam za to podziękuje. No i wasze nerwy również nie ucierpią. 

Ogólnopolskie protesty mają na celu zwrócenie uwagi na trudną sytuację rolników. Po ogromnych gradobiciach i falach powodzi zanotowali oni ogromne straty. Jak relacjonują rolnicy, nie ma żadnego odezwy od wojewodów w sprawie odszkodowań, a zaniedbania w całej branży mają sięgać nawet kilku lat. Protestujący mówią, że sprzedają swoje produkty po cenach niższych niż koszt produkcji. 

Protesty mają potrwać od 24 do nawet 48 godzin i będą miały miejsce w całej Polsce. Dlatego też polecamy wam, aby waszego benzyniaka czy samochód z silnikiem typu Diesel zostawić dziś na parkingu.

benzyna-diesel-miasto

Protest rolników już trwa

Jeśli jednak nie macie wyjścia i musicie wsiąść do samochodu, odpowiednio zaplanujcie swoją trasę. Unikajcie głównych dróg krajowych i korzystajcie z Google Maps, lub innej nawigacji z informacjami na temat ruchu. Dzięki temu może uda się wam uniknąć nerwów i kilkugodzinnych korków. 

Natomiast w czasach pandemicznych większość z nas może korzystać z home office, więc dziś i jutro to świetny moment na to, aby pozostać w domu. Podziękuje wam za to wasz układ nerwowy, planeta, no i wasz Diesel. Wszak jemu też czasami należy się odpoczynek. 

diesel benzyna prąd węgiel samochód samochody
fot. freepik.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News