PILNE: Dziś kierowcy tankujący paliwo mogą liczyć na specjalną promocję. Sprawdź gdzie!

PILNE: Dziś kierowcy tankujący paliwo mogą liczyć na specjalną promocję. Sprawdź gdzie!

dodatek-na-paliwo

Podaj dalej

Kierowcy, którzy dużo podróżują – zwłaszcza w okresie wakacji – powinni przyłożyć szczególną wagę do obowiązujących na stacjach benzynowych promocji. Tankując paliwo można zaoszczędzić naprawdę niemało pieniędzy. Sprawdźcie, gdzie możecie zatankować dużo taniej TUTAJ.

Dziś tańsze paliwo

diesel benzyna paliwo
fot. freepik

Stacje paliw oferują kierowcom w Polsce naprawdę dużo ciekawych promocji. Jedną z nich są wtorki i czwartki z Shell V-Power. W tych dniach kierowcy – odpowiednio benzyniaków i diesli – mogą zatankować swoje samochody dużo taniej. Paliwo premium jest bowiem sprzedawane tego dnia w cenie podstawowego.

To oznacza, że jest ono o kilkadziesiąt groszy tańsze na litrze. Dlaczego warto to zrobić? Najważniejszy powód jest świetny dla waszych portfeli – pomoże ono zmniejszyć spalanie waszych samochodów. Zyskujemy więc dwa razy. Nie dość, że płacimy mniej za paliwo na stacji, to jeszcze zdołamy przejechać więcej kilometrów na jednym baku.

Shell V-Power to także dobre wiadomości dla waszych jednostek napędowych. Opracowane ze specjalistami paliwo pomaga usuwać osady i nagar z silnika, zachowując jego czystość na dłużej.

paliwo diesel benzyna
fot. freepik.com – blasco5

Promocja cieszy się dużym zainteresowaniem

O tym, jak dobre jest to paliwo premium powinien świadczyć fakt, że zmiany w waszym samochodzie niektórzy mogą odczuć już po pierwszym tankowaniu. A pierwsze rzadko kiedy jest ostatnim, co pokazują dane firmy Shell. Większość kierowców, którzy zatankują paliwo Shell V-Power, chętnie wracają ponownie po Shell V-Power na stacje.

Wystarczy zapisać sobie te dwie daty w kalendarzu – we wtorki tańsza jest benzyna Shell V-Power, w czwartek Shell V-Power Diesel. Jeśli nie pokonujecie potężnych dystansów, pełen bak z pewnością wystarczy wam na tydzień. To naprawdę spore oszczędności!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News