PILNE: Dodatek na paliwo - dofinansowanie 120 zł do tankowania. To ostatni moment, aby wziąć pieniądze!

PILNE: Dodatek na paliwo - dofinansowanie 120 zł do tankowania. To ostatni moment, aby wziąć pieniądze!

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Początek wiosny to ostatni moment, aby skorzystać z corocznej oferty na dofinansowanie do tankowania. Paliwo wciąż jest bardzo drogie, a w pierwszych dniach kwietnia kierowcy mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jeśli jeszcze nie wymieniłeś opon na letnie, możesz nazywać się szczęściarzem! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Tańsze paliwo z tym dofinansowaniem

Paliwo na stacjach benzynowych wciąż kosztuje za dużo, ale… tankować trzeba. Można jednak znaleźć różne sposoby na to, aby nieco ulżyć sobie i swojemu portfelowi podczas wizyty na stacji. Jeden z nich to skorzystanie z promocji, jaką prowadzi na swojej stronie portal Oponeo. O jej szczegółach przeczytacie TUTAJ. 

Dlaczego dwie pieczenie na jednym ogniu? Aby skorzystać z promocji i otrzymać bon na paliwo, musimy bowiem kupić opony za pośrednictwem powyższego linka. W jej skład wchodzą trzy rodzaje ogumienia francuskiego producenta: Michelin Primacy 4+, Michelin Pilot Sport 5 oraz Michelin CrossClimate 2. 

opony-michelin-pilot-sport-5
fot. Michelin

Zacznijmy od tej ostatniej opony, która dodatkowo pozwoli wam oszczędzać paliwo podczas jazdy. Opony CrossClimate to ogumienie całoroczne, które będą pracowały optymalnie w każdych warunkach atmosferycznych. To wyjątkowo ważne w dzisiejszych czasach, kiedy jednego dnia mamy 15 stopni Celsjusza, a następnego śnieg i 2 stopnie. 

Oszczędzasz podwójnie

opony-michelin-pilot-sport-5
fot. Michelin

Dzięki tym oponom nie będziesz musiał zastanawiać się, kiedy zmienić, czy będziesz mógł bezpiecznie podróżować… I przede wszystkim – nie będziesz musiał stać w kolejkach u wulkanizatora i płacić za wymianę opon. Co więcej, technologia EverGrip pozwala na korzystanie z tych opon w taki sam sposób przez cały okres ich wykorzystywania. Oznacza to, że od pierwszego do ostatniego kilometra nasze opony będą spisywały się równie dobrze. 

W skład promocji, za którą możemy dostać kartę rabatową na paliwo, wchodzą także opony letnie Primacy 4+ i Pilot Sport 5. Pierwsza z nich oferuje znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości, najlepszą kontrolę przy aquaplaningu i znakomitą trwałość. Ta letnia opona została opracowana z użyciem technologii Michelin EverGrip dzięki czemu, wybierając ją, wybierasz dużą trwałość, która pozwoli ci cieszyć się każdą podróżą.

Opony Michelin Pilot Sport 5
fot. Michelin

 

Pilot Sport 5 to najnowszy produkt francuskiego producenta. Opona o wysokich osiągach przeznaczona dla wszystkich lubiących sportową jazdę. Zamienią one nawet „zwykły” samochód w auto ze sportowym charakterem. – Poczuj każdą chwilę jazdy na oponie zaprojektowanej pod kątem dużej trwałości, precyzyjnej sterowności i kontroli. Responsywność wynikająca z większej przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni(3). Gdziekolwiek jedziesz, dojedź tam z klasą i ciesz się pełnią wrażeń z jazdy na bezpiecznej, letniej oponie drogowej – czytamy na stronie producenta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News