PILNE: Do 5 marca Polacy mogą tankować tańsze paliwo. Benzyna i Diesel po 5 zł za litr!

PILNE: Do 5 marca Polacy mogą tankować tańsze paliwo. Benzyna i Diesel po 5 zł za litr!

benzyna diesel ceny paliw paliwo

Podaj dalej

Kierowcom w całej Polsce pozostał jeszcze niecały miesiąc aby skorzystać z niesamowitej promocji na paliwo. Dzięki niej zatankujemy pełny bak benzyny lub Diesla za około 5 zł/litr – to wprost bilet do cen jakie pamiętamy jeszcze sprzed kilkunastu miesięcy. Co zrobić aby z niej skorzystać? Szczegóły znajdziecie tutaj.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin

Paliwo za 5 zł za litr?

Paliwo będzie w innej cenie
fot. freepik.com – Rawf8.com

Wielu kierowców w Polsce już przyzwyczaiło się do wysokich cen, jakie płacimy za paliwo. Ale wciąż istnieje wiele promocji, z których możemy skorzystać, aby obniżyć rachunek na stacji benzynowej. Jedna z nich potrwa do 5 marca, a jej szczegóły znajdziecie tutaj.

To cały czas możliwe, bo dzięki promocji otrzymamy bon paliwowy do wykorzystania na stacjach Orlen. W zależności od dokonanych zakupów będzie to bon o wartości 60 lub 120 zł. W przypadku tego drugiego, przy tankowaniu do pełna, obniżmy cenę za benzynę praktycznie do 5 zł/litr. 

Z promocji warto skorzystać jak najszybciej, bowiem potrwa ona tylko do 5 marca, a już wkrótce rozpocznie się sezon na wymianę opon na letnie. Jeśli więc nie masz opon w odpowiednim stanie, to świetna okazja do dokonania zakupów z jednoczesnym bonusem na paliwo. 

Jak dokładnie działa promocja?

ceny paliw paliwo zbiorkom oszczędności oszczędzanie pociąg ceny biletów
fot. pixabay

Aby skorzystać z promocji i odebrać bon o wartości 60 lub 120 zł na paliwo należy za pośrednictwem tego linka dokonać zakupów. W skład promocji wchodzą opony Michelin: Crossclimate 2, Alpin 6 oraz Pilot Alpin 5. Mamy zatem do wyboru jeden rodzaj ogumienia całorocznego (Crossclimate 2) i dwie opony zimowe. 

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy promocja zostanie przedłużona, jednak istnieje duża szansa na to, że po 5 marca będziemy mogli wciąż otrzymać bon na paliwo. Tym razem jednak do promocji mogą zostać włączone opony letnie. 

Warto jednak rozważyć zakup opon całorocznych – w obecnych warunkach klimatycznych są one tak naprawdę idealnym wyborem dla 90% kierowców. Jeśli nie jeździsz codziennie po górach, zapewnią one optymalne bezpieczeństwo. W miastach i na codzień poruszamy się głównie po czarnym asfalcie. A dzięki tym oponom zaoszczędzimy pieniądze i czas na wymianach u wulkanizatora, poza tym nie będziemy musieli się martwić o to, jaka będzie pogoda za kilka godzin, dni, czy tygodni. Mamy spokojną głowę, bo wiemy, że nasze opony i tak „dadzą radę”. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News