PILNE: Majówkowy "Bon na paliwo" - na stacjach w całej Polsce zapłacimy dużo mniej! Działa na benzynę, Diesel i LPG

PILNE: Majówkowy "Bon na paliwo" - na stacjach w całej Polsce zapłacimy dużo mniej! Działa na benzynę, Diesel i LPG

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Majówka już za pasem – zdecydowana większość zmotoryzowanych wsiądzie za kierownice swoich samochodów i uda się na długi weekend z rodziną. Z całą pewnością większość z nas będzie podróżować po Polsce, dlatego warto sięgnąć po bon na paliwo. Z jego pomocą przy kasie zapłacimy nawet o 120 zł mniej za benzynę, Diesel czy LPG. Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ. 

Majówkowy bon na paliwo – sprawdź teraz

Tegoroczna wiosna długo kazała na siebie czekać, ale chyba wreszcie możemy to powiedzieć. Majówkowy weekend zapowiada się w Polsce bardzo ładnie, a to oznacza, że większość z nas wyjedzie z rodziną czy znajomymi na długi weekend. Niestety, ale paliwo wciąż jest bardzo drogie, więc warto sięgnąć po pomoc. 

Tą oferuje portal Oponeo, który za zakupy dokonane za pośrednictwem tego linku, oferuje kartę przedpłacona na paliwo. Możemy wykorzystać ją na dowolnej stacji w całym kraju, wystarczy, że akceptuje ona płatności MasterCard. 

Dodatkowe 120 zł zadziała na każde paliwo – benzynę, Diesel, czy LPG. Możemy wydać pieniądze także na przekąski lub obiad, jeśli dana stacja benzynowa ma w swojej ofercie takowy. Co trzeba zrobić, aby odebrać kartę przedpłacona? Szczegóły promocji znajdziecie tutaj. 

diesel benzyna cena paliwa
fot. freepik.com

Eco driving wcale nie taki straszny

Przy okazji majówkowych wyjazdów – pamiętajcie, że dobrym sposobem na zaoszczędzenie trochę pieniędzy jest oszczędna jazda. Obniżenie swojej prędkości o kilkanaście km/h wcale nie będzie oznaczała, że przyjedziemy na miejsce kilka godzin później. A spokojna jazda, ulubiona muzyka w radiu, pomagają się odprężyć. 

Nie mówiąc już o tym, że jest to zdecydowanie bardziej bezpieczny sposób podróżowania. Drogie paliwo wcale nie musi oznaczać, że nasze samochody pozostawimy w weekend majowy na miejscu. Nie dość, że sklepy i stacje oferują różne promocje, nie trzeba dużo, aby obniżyć spalanie naszego samochodu nawet o 2 czy 3 litry na 100 kilometrów. Jak dokładnie to zrobić? Z pomocą przychodzi poradnik dotyczący ekologicznej (i ekonomicznej) jazdy, która wcale nie musi być drogą przez mękę!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News