PILNE: Benzyna i Diesel za 5 zł/litr znów dostępne w Polsce! Wystarczy skorzystać z tego programu

PILNE: Benzyna i Diesel za 5 zł/litr znów dostępne w Polsce! Wystarczy skorzystać z tego programu

benzyna diesel lpg cena

Podaj dalej

Benzyna i Diesel wciąż są bardzo drogie, a eksperci nie przewidują prędkich obniżek cen przy dystrybutorach. Podróżowanie stało się dla kierowców silników spalinowych bardzo drogie, co jest nie lada problemem przed zbliżającymi się wakacjami. Na szczęście są promocje, dzięki którym możemy zatankować paliwo za 5 zł/litr. Sprawdźcie TUTAJ. 

Tanie paliwo znów dostępne – sprawdź!

benzyna ceny paliw paliwo diesel
fot. freepik

Jeszcze nie tak dawno „psychologiczną barierą” określało się ceny powyżej 6 zł/litr. Dawniej było to 5 zł, a niestety dziś coraz więcej kierowców obawia się cen rzędu 10 zł/litr. Obecnie benzyna i Diesel praktycznie zrównały się cenami i kosztują niecałe 8 zł/litr. 

To oznacza, że pokonanie 100 kilometrów samochodem napędzanym benzyną lub olejem napędowym kosztuje często powyżej 50 zł. Nic dziwnego, że kierowcy poszukują sposobów na tanie tankowanie. Jednym z nich może być korzystanie z licznych promocji – szczegóły tej konkretnej znajdziecie tutaj. 

Wysokie ceny paliw zostaną z nami na dłużej, więc warto mieć na uwadze trwającą promocję. Na chwilę obecną program nie jest objęty żadnym deadlinem, więc możecie skorzystać z niego również w przyszłości. 

ceny paliwa diesel benzyna
fot. freepik.com

Benzyna i Diesel będą jeszcze droższe?

Karta przedpłacona o wartości 120 zł do wykorzystania na każdej stacji benzynowej w Polsce. Wystarczy, że placówka obsługuje płatności kartami MasterCard. Przy pomocy karty możemy zapłacić za benzynę, Diesel czy LPG, dzięki czemu znacząco obniżymy koszt pełnego baku. 

Czy paliwo faktycznie będzie kosztowało niebawem 10 zł/litr? Na to pytanie oczywiście nie znamy odpowiedzi, ale zwyczajowo w okresie wakacyjnym paliwo zawsze było droższe. Wynika to z wyższego popytu i częstych wyjazdów. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News