PILNE: Benzyna i Diesel po 5 zł/litr w Polsce! Możesz zatankować w tej cenie na wielu znanych stacjach w całym kraju

PILNE: Benzyna i Diesel po 5 zł/litr w Polsce! Możesz zatankować w tej cenie na wielu znanych stacjach w całym kraju

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Wakacje już w pełni, a benzyna i Diesel wciąż kosztują krocie. Na szczęście istnieją liczne sposoby, aby zredukować tę cenę – nawet do 5 zł/litr. Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd to najlepszy moment, aby skorzystać z tej promocji. Obowiązuje ona na wielu znanych stacjach w całej Polsce – sprawdź tutaj. 

Benzyna i Diesel za 5 zł/litr? Sprawdź tutaj

Nowa promocja na diesel, benzyna, LPG
fot. freepik.com – josemiguelsangar

Koszty podróżowania samochodami z silnikami benzynowymi czy typu Diesel w tym roku znacznie wzrosły. Z tego powodu wiele polskich rodzin decyduje się pojechać na wakacje pociągiem, autokarem, albo w ogóle rezygnuje z wypoczynku, chcąc zaoszczędzić odrobinę pieniędzy na ważniejsze wydatki. 

Można jednak skorzystać z licznych promocji. Ta konkretna pozwala zredukować nam koszt pełnego baku o 120 złotych. Oznacza to, że jeśli zatankujemy 50 litrów, litr benzyny lub paliwa typu Diesel wyjdzie nas okrągłe 5 złotych. Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ. 

To najlepszy moment, aby skorzystać z tej promocji, bowiem paliwo wkrótce może znów podrożeć, przez co nie uda nam się aż tak bardzo obniżyć kwoty za pełny bak. Inna sprawa, że wielu z nas właśnie teraz wybiera się na wakacje, więc dodatkowe 120 złotych na paliwo możemy przeznaczyć na obiad, gofry, czy wypad na basen. 

Od 4 lipca tyle będzie kosztować diesel, benzyna, LPG
fot. freepik.com – unaihuiziphotography

Opony też warto kupić już dzisiaj

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji? Należy kupić komplet opon w promocji na portalu Oponeo. Nawet jeśli nie potrzebujesz go teraz, na pewno przyda się na następną zimę lub lato. Możesz też zdecydować się na zakup najwyższej klasy opon całorocznych, które również pozwolą oszczędzać ci pieniądze z każdym przejechanym na nich kilometrem. 

Ponadto, zaoszczędzimy na cosezonowych wizytach u wulkanizatora, a także zakupie drugiego kompletu opon. To oszczędności rzędu nawet 300-400 zł rocznie. Nie wspominając już o bezpieczeństwie. Opony Michelin CrossClimate 2 mają atest zimowy. To oznacza, że możemy jeździć na nich w zimie nawet w krajach, gdzie jest obowiązek zmiany opon. A w dzisiejszym klimacie pogoda potrafi zmieniać się z dnia na dzień. Warto rozważyć, tym bardziej, że opony z każdym miesiącem również będą drożeć. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News