PILNE: Benzyna i Diesel po 4,20 zł za litr w całej Polsce! Promocja tylko do 5 marca [SZCZEGÓŁY]

PILNE: Benzyna i Diesel po 4,20 zł za litr w całej Polsce! Promocja tylko do 5 marca [SZCZEGÓŁY]

PILNE: Benzyna i Diesel po 4,20 zł za litr w całej Polsce! Promocja tylko do 5 marca [SZCZEGÓŁY]

Podaj dalej

Do 5 marca każdy kierowca w Polsce może zatankować benzynę lub Diesel po 4,20 zł za litr na stacjach Orlenu. Wystarczy wziąć udział w promocji, dzięki której otrzymamy kartę paliwową o wartości 120 zł.

Benzyna i Diesel za 4 zł/litr – to możliwe

diesel paliwo benzyna
fot. freepik

Paliwo w całej Polsce wciąż kosztuje bardzo dużo, a biorąc pod uwagę podwyższony VAT od 1 stycznia, będzie tylko gorzej. Ale stacje benzynowe wciąż mają dla kierowców wiele różnych promocji, dzięki którym możemy zatankować benzynę lub Diesel taniej. 

Z kartą paliwową o wartości 120 zł zatankujemy benzynę lub Diesel nawet po 4,20 zł za litr. Biorąc pod uwagę, że wykorzystamy ją na pełny bak o średniej wielkości 50 litrów, zaoszczędzimy nawet 2 złote na litrze. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Promocje na paliwo cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością i nie ma się czemu dziwić. Średnie ceny paliw w Polsce wciąż są bardzo wysokie. Za popularną benzynę Pb95 musimy dziś zapłacić średnio 6,50 zł, natomiast olej napędowy kosztuje o ponad 1 zł więcej. Najmniej podwyżki odczuli kierowcy LPG, którzy za litr autogazu zapłacą dzisiaj 2,97 zł. Ale i oni mogą skorzystać z promocji, dzięki czemu zatankują praktycznie za darmo. 

Korzyści jest dużo więcej

Od 9 listopada zmiany cen za diesel, benzynę i LPG
fot. freepik.com – lucigerma

Ale to nie jedyne korzyści płynące z wzięcia udziału w tej promocji. Jeśli zdecydujemy się wziąć w niej udział i kupić opony, pozwolą one oszczędzać również przy kolejnych tankowaniach. Ogumienie wyposażone w najnowsze technologie zapewniają mniejsze zużycie paliwa w całym zakresie żywotności ogumienia. 

Ponadto, decydując się na całoroczne ogumienie Michelin CrossClimate 2 unikniemy konieczności dwóch sezonowych wizyt u wulkanizatora, które również są coraz droższe. Co więcej, opony te będą spisywać się świetnie dla zdecydowanej większości kierowców, bowiem dzisiejsze warunki atmosferyczne potrafią zmieniać się z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę. Opony całoroczne gwarantują, że zawsze będziemy mieć odpowiednią oponę na daną pogodę. 

W skład promocji wchodzą także opony dla mocniejszych samochodów – w pełni zimowe Michelin Pilot Alpin 5 oraz zimówki Michelin Alpin 6. Decydując się na ich zakup w promocji możemy oszczędzić trochę pieniędzy na tankowaniu, a będziemy mieli pewność, że na naszym samochodzie znajdują się jedne z najbardziej bezpiecznych opon na rynku. Szczegóły promocji znajdziecie na portalu Oponeo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News