PILNE: 30 listopada to ostatni dzień, aby wziąć duże dofinansowanie na paliwo! Potem będzie już za późno

Paliwo na stacjach benzynowych wciąż kosztuje grubo powyżej 6 zł/litr, jednak polscy kierowcy mają na to sposób. Wystarczy skorzystać z promocji, która 30 listopada straci swój termin ważności. Szczegóły znajdziecie pod poniższym linkiem. 

paliwa stacja tankowanie
Podaj dalej

Tańsze paliwo? Żaden problem

paliwo-benzyna-diesel-lpg-ceny-podatek

Choć w kilku polskich miastach kierowcy mogli posmakować już pierwszych opadów śniegu, meteorolodzy przewidują, że 30 listopada śnieg spadnie niemal w całym kraju. Jeśli jeszcze nie założyliście zimowych opon – to ostatni moment, potem będzie już za późno. Zanim zdecydujecie się jednak na ten krok, warto sprawdzić aktualne promocje. Dzięki niej paliwo będzie dużo tańsze – sprawdźcie tutaj. 

Kierowcy często bagatelizują wymianę opon na zimowe, albo czekają z tym na ostatnią chwilę. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie, to ostatni moment, aby odwiedzić swojego wulkanizatora. Zanim jednak to zrobisz, koniecznie sprawa stan swoich opon. Jeśli musisz kupić nowy komplet, koniecznie sprawdź promocję. 

Niesie ona za sobą więcej korzyści, niż tylko tańsze paliwo. Decydując się na opony producentów premium, takich jak Michelin, obniżycie spalanie waszych samochodów. Nie mówiąc już o wyższym komforcie i bezpieczeństwie. Ale mniejsze spalanie to nie jedyna oszczędność, decydując się na takie opony. 

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Te zimowe opony to szereg korzyści

Dzięki technologii Long Lasting Performance opony francuskiego producenta wytrzymają dłużej. Przejedziecie na nich więcej kilometrów niż na „zwykłych” zimowych gumach. Tym samym zaoszczędzicie sobie stresu przed kolejnymi okresami wymian, że wasze opony do niczego nie będą się nadawać. 

Zakup opon podczas promocji to więc nie tylko tańsze paliwo, ale zapewnienie sobie spokoju na kilka lat. Jaki jest bowiem sens kupowania opon co rok, co dwa lata? Nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby wiedzieć, że to się po prostu nie opłaca. 

Jeśli więc jeszcze nie zmieniliście opon, a wasz stary komplet nadaje się tylko na śmietnik, to ostatni moment na to, aby zdecydować się na promocję i wziąć duże dofinansowanie na paliwo. 

Przeczytaj również