PILNE: 22 kwietnia jedyna taka promocja na paliwo! Kierowcy będą ustawiać się kolejkami

PILNE: 22 kwietnia jedyna taka promocja na paliwo! Kierowcy będą ustawiać się kolejkami

diesel paliwo tankowanie

Podaj dalej

22 kwietnia obchodzimy międzynarodowy Dzień Ziemi. To święto, które wzywa do działań na rzecz klimatu, w ramach którego obywatele są zachęcani do zmniejszenia konsumpcji i podnoszenia świadomości na temat zarządzania środowiskiem. Kierowcy tankujący to paliwo mogą liczyć na niesamowitą promocję w ramach właśnie tego święta. 

Niesamowita promocja na paliwo

paliwo-stacje paliw
fot. freepik.com

Electrify America I Electrify Canada zapowiedziały, że pokryją koszty ładowania na 770 stacjach ładowania w obu krajach. Bezpłatne paliwo dla elektryków będzie oferowane w ramach obchodów Dnia Ziemi. 

Oprócz bezpłatnego ładowania w większości swoich lokalizacji w Ameryce Północnej, firma oferuje również 50 dolarów zniżki na prywatne ładowarki domowe. Ta oferta będzie obowiązywać od 18 do 30 kwietnia, jeśli kierowcy użyją specjalnego kodu promocyjnego. 

Domowa ładowarka posiada certyfikat Energy Star i pozwala właścicielom ładować swoje pojazdy mocą do 40 amperów przy prędkości 9,6 kW. To wystarczy, aby dodać 50 kilometrów zasięgu w około godzinę. 

podatek ceny paliwa stacja paliw
fot. freepik

Volkswagen dziękuje kierowcom

– Prowadzenie pojazdu elektrycznego to coś, co ludzie mogą robić każdego dnia, aby żyć w bardziej zrównoważony sposób – mówi Robert Barrosa, starszy dyrektor ds. sprzedaży, rozwoju i biznesu w Electrify America. – Z przyjemnością przekazujemy podziękowania tym, którzy już podjęli zobowiązanie do jazdy na napędzie elektrycznym i pomocy w realizacji celu, jakim jest bardziej zrównoważona przyszłość. 

Electrify America obsługuje 800 stacji ładowania i 3500 pojedynczych ładowarek, podczas gdy Electrify Canada obsługuje 30 stacji ładowania. Co ciekawe, firma należy do… Volkswagena. Wszystko w ramach ugody po aferze związanej z Dieselgate. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News