PILNE: 20 kwietnia to ostatni dzień, w którym Polacy mogą wziąć dofinansowanie na paliwo! Benzyna, Diesel i LPG w nowych cenach

PILNE: 20 kwietnia to ostatni dzień, w którym Polacy mogą wziąć dofinansowanie na paliwo! Benzyna, Diesel i LPG w nowych cenach

dodatek-na-paliwo

Podaj dalej

20 kwietnia jest praktycznie ostatnim dniem, kiedy możemy wziąć dofinansowanie na paliwo. Z tą kartą przedpłaconą zapłacimy za benzynę, Diesel czy LPG znacznie mniej. Od jutra – 21 kwietnia – możemy bowiem spodziewać się nadejścia prawdziwej wiosny. To zatem ostatni moment, aby skorzystać z promocji. Jej szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Tańsze paliwo – tylko z tą promocją

Jeśli jeszcze nie wymieniłeś opon z zimowych na letnie, możesz nazywać się szczęściarzem. Wystarczy bowiem skorzystać z TEJ promocji, aby otrzymać dofinansowanie na paliwo nawet w wysokości 120 zł. Oznacza to, że nawet 1/3 baku (a w przypadku LPG jeszcze więcej) zatankujemy całkowicie za darmo. 

Chyba wszyscy mamy wrażenie, że tegoroczna zima i mroźne temperatury trwają już za długo. Na szczęście wystarczy szybki rzut oka na prognozy i… mamy wiosnę! Od jutra temperatury w Polsce powinny oscylować w okolicach 16-17 stopni Celsjusza. Do pełni szczęścia potrzebujemy jednak jeszcze trochę słońca, bowiem w najbliższych kilku dniach będzie raczej deszczowo. A to dodatkowy powód, aby założyć letnie opony.

Zimowe ogumienie w deszczowych warunkach nie sprawdza się bowiem najlepiej. Na mokrą nawierzchnię najlepiej mieć opony letnie, nie mówiąc już o tym, że powinniśmy w końcu pożegnać przymrozki. 

paliwo stacja paliw
fot. freepik

Karta do wykorzystania na benzynę, Diesel czy LPG

Z tą promocją będziecie mogli odebrać kartę przedpłacona na paliwo w wysokości nawet 120 zł. Można zapłacić nią na każdej stacji paliw, która obsługuje karty MasterCard. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Wystarczy kupić objęte nią opony, wśród których znajdziemy trzy różne rodzaje. Pierwsze z nich to Michelin Primacy 4+. To opony letnie z technologią EverGrip, które pozwolą oszczędzać pieniądze także z każdym przejechanym kilometrem. Wszystko dzięki temu, że ogumienie to będzie „działać” od pierwszego do ostatniego kilometra. Kierowcy nie zauważą żadnego spadku efektywności czy wzrostu spalania na zużytej mieszance. 

opony-michelin-pilot-sport-5
fot. Michelin

Sportowo i bezpiecznie

Oprócz tego możemy wybrać także najnowszą oponę Michelin Pilot Sport 5. To „kapcie” stworzone dla entuzjastów sportowej jazdy. Najnowsza generacja zastępuje popularną wśród entuzjastów „czwórkę”, która zamienia nawet zwykły samochód w bardziej sportowy charakterek. 

Ostatnim ogumieniem objętym promocją jest Michelin CrossClimate 2 – czyli opona całoroczna z wszystkimi zimowymi atestami. Co to dokładnie oznacza? Nawet w krajach, w których istnieje obowiązek jazdy na zimowych oponach, są one dopuszczone do ruchu. Dzięki innowacyjnej mieszance i „otwierającym się” lamelom opona ta sprawdzi się w każdych warunkach. Jeśli więc pogoda jednak spłata nam figle, z tymi oponami będziesz gotowy na wszystko. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News