Pierwszy gameplay z nowego Forza Horizon 5 pojawił się w sieci. Premiera już wkrótce! [WIDEO]

Pierwszy gameplay z nowego Forza Horizon 5 pojawił się w sieci. Premiera już wkrótce! [WIDEO]

Forza-Horizon-5

Podaj dalej

Już 9 listopada odbędzie się oficjalna premiera najnowszego Forza Horizon 5. Zanim jednak to nastąpi, mamy dla was 8-minutowy gameplay pokazujący początkowe sceny z gry. Pierwszym samochodem, jakim będziemy się poruszać po mapie będzie Ford Bronco. 

Nowe Forza Horizon wygląda świetnie

Forza Horizon 4 b

Gracze zostaną zrzuceni na mapę w nowym SUV-ie od Forda i natychmiast będą musieli zmierzyć się ze zjazdem z wulkanu przez błoto i śnieg. Pierwsze sceny z Forza Horizon 5 wyglądają bardzo ekscytująco. 

W drugiej sekwencji otwierającej Forza Horizon 5 gracze ścigają się szeroką Corvette generacji C8 przez wiejskie drogi Meksyku. Następnie pojawia się szuter, a nawet zdradliwa burza piaskowa. Twórcy gry są szczególnie dumni z 11 różnych nawierzchni i wielu pór roku. A trzecia sekwencja jest tego dowodem, pokazując Porsche 911 w tropikalnych lasach deszczowych. 

Ostatnią sekwencją otwierającą jest już samochód bohatera gry, Mercedes AMG Project One. Gracze otrzymują wówczas instrukcje, aby jechać jak najszybciej na festiwal Forza. Podobnie jak w poprzednich edycjach Forza Horzion, grafika wygląda naprawdę imponująco i wygląda na to, że gra da nam mnóstwo rozrywki. 

Forza-Horizon-5

Gracze Xbox już odliczają dni

Mapa Meksyku jest o 50% większa niż poprzednia mapa Wielkiej Brytanii w „czwórce”. Choć pełna lista samochodów pozostaje niewiadomą, w poprzedniej grze mieliśmy aż 600 różnych samochodów i nic nie stoi na przeszkodzie, aby tym razem liczba ta była podobna. 

Jak wspomnieliśmy, Forza Horizon 5 ukaże się 9 listopada. Gra będzie dostępna na platformy Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One i Windows 10. Gracze, którzy wykupią wersję Premium Edition otrzymają wczesny dostęp 5 listopada.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News