Paniusia podjechała Teslą na stację benzynową. Próbowała dosłownie wszystkiego, by zatankować Diesla

Paniusia podjechała Teslą na stację benzynową. Próbowała dosłownie wszystkiego, by zatankować Diesla

stacja benzynowa diesel

Podaj dalej

Myślisz, że widziałeś już wszystko? No to jesteś w błędzie! Wydawać by się mogło, że nawet dziecko wie czym zasilany jest samochód elektryczny. Tesla Model S nie jeździ przecież na benzynie, ani na Dieslu. To dość oczywiste. Ale nie dla tej pani, która podjechała na stację benzynową i usilnie próbowała znaleźć korek wlewu paliwa w swoim elektryku. Diesel do Tesli? Panie Elon Musk, widzisz i nie grzmisz!

A jednak nie wszyscy wiedzą…

tesla-stacja-benzynowa-diesel-2

Kobieta podjechała na stację benzynową i próbowała napełnić paliwem swój samochód elektryczny. Może zapomniała, że siedzi za kierownicą Tesli Model S? A może nie była świadoma tego, że jej niezwykle cichy samochód napędzany jest silnikiem elektrycznym? Nic dziwnego, że to co wydarzyło się na stacji benzynowej, jest przezabawne. 

Wszystko zaczyna się w chwili, gdy kobieta wysiada z samochodu. Wyraźnie nie zaznajomiona z samochodem, chodzi zmieszana, szukając korka do wlewu paliwa. Po około 45 sekundach udaje się jej otworzyć „wlew”, po czym szybko chwyta za kartę kredytową, by zapłacić za paliwo. To jednak była najłatwiejsza część całej operacji. 

No to lecimy z tym Dieslem!

tesla stacja benzynowa diesel

Jak gdyby nigdy nic, kobieta chwyta za pistolet od Diesla i próbuje zatankować swój samochód. Rzecz jasna końcówka nie pasuje – przecież Tesla ma wtyczkę, zamiast wlewu! Wyraźnie zdezorientowana kobieta przystępuje do inspekcji portu. Następnie musiała pomyśleć, że z pewnością jest inny sposób na zatankowanie samochodu. 

Otworzyła więc bagażnik, jednak na nic się to zdało. Wtedy chwyciła za telefon i postanowiła skorzystać z koła ratunkowego, jakim był telefon do przyjaciela.

O krok od tragedii?

Świadkowie zdarzenia mogli z łatwością pozwolić na to, by komiczna scena trwała dalej. Nie moglibyśmy mieć o to do nich żadnych pretensji. Jeden z mężczyzn obecny na stacji benzynowej ulitował się jednak nad kobietą i postanowił powiedzieć jej, co robi źle. 

Na całe szczęście kobieta w porę zorientowała się, że pistolet od Diesla nie będzie pasował do jej wtyczki. Gdyby nacisnęła wtedy na spust, to mogłoby być jej ostatnie tankowanie w życiu.

Tak żenującej atrapy wydechu jeszcze nie widziałeś! Najnowsze Audi S6 z silnikiem Diesla rozczarowuje

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News